Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

 

dobro odrađena polimerizacija farova bi trebala da potraje 2-3 godine, samo što je to izgleda pipav posao :happy:

Link to comment

@Eleniko
 

Radimo kako treba, ali vozimo dosta i vozimo dosta autoputa. Jbg nema tu pomoći. A u perionicama verovatno bolje urade jer poliraju mašinski, a ne ručno. 
 

Opet ponavljam, dokle god ne utiče znacajno na vidljivost noću, estetika mi je sekundarna. Primarna mi je vidljivost noću, jer ovde gde vozim ima mnogo neosvetljenih ulica u kojim vrebaju iznenađenja u vidu manijaka koji džogiraju, krda jelenova ili kojota. On kojoti nisu toliko česta pojava. 

Edited by bios
  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Zli Gli said:

Da prijavim samo da mi je onaj advokat sto radi auto odstete izvukao na onih 25 hiljada dinara jos dosta, do 200 hiljada sto je valjda i maksimum preko evropskog izvestaja. Dao sam mu 15% po dogovoru, imam stete realno ispod 300e tako da mi ostaje oko 1200e viska. 

 

Duvajte ga olosi iz Generali osiguranja, da ste iz prve dali bar 40 hiljada ne bi rec rekao a ovako je pravda zadovoljena.

 

daj još 15% ovde da ne prosledimo ovaj post generaliju.....:)

  • Haha 2
Link to comment

:D

 

To je normalno, covek je verovatno izvukao cene iz ovlascenog servisa a ja cu naravno sa resavam kod limara iza coska. Drug je tako za cesanje i blago ulubljenje zadnjeg branika dobio prvo 45 pa posle zalbe jos 65, dakle 110 hiljada ali to bese DDOR valjda, oni su navodno ok. Ovi iz Generalija valjda probaju prvo da isplate nesto bedno i verovatno im u mnogo slucajeva i prodje jer se ljudi ne cimaju ali eto ja sam imao srece da mi je limar dao broj ovog lika i ispalo dobro.

 

Kad smo vec kod limara, ovaj jedan kvalitetan s kojim povremeno radio godinama unazad me ubio u pojam sa onom plavom Astrom K i blagim udarcem nazad, dostavio sam mu gepek vrata i branik (iako je i jedno i drugo moglo da se ispegla i ne menja) ali covek me drzao na ledu 4 meseca i radio druga kola, zavlacio me onako muski i bice punih 5 meseci dok zavrsi. Jebeni pakao, auto skoro nov, ni 70 hiljada na satu ali eto ubio me covek a ja mekan, cekam ko debil.

 

IMG-d392950a8147bcf721555ed2cb9c596c-V.thumb.jpg.0f10c2519784b16853deefc0f1e650e2.jpg

Edited by Zli Gli
Link to comment

@Zli GliMojne da se sekiraš, ako će ti biti lakše, novi delovi za nova vozila u garanciji, i to oni za koje bi mislio da ih na lageru ima svaki ovlašćeni diler/servis, čekaju se po 5 i više meseci. Jbn EGR ventil za Clio-a, ili vrata gepeka za Corsu. Jednom smo čekali fakin felnu za Oktaviju skoro dva meseca.

A rata uredno dospeva na vreme, a od zamenskog vozila dobijemo palamar da izbijemo oči.

Link to comment

Ja sam se nasekirao samo sto sam znao da imam stete tipa 300e max a isplatili mi bednih 210 iako sam se naslusao prica da svi od osiguranja dobiju vise nego sto ima stete, znaci da je bilo 350e ne bi se zalio a ovako sam morao. Napisali mi u mailu nakon moje zalbe 7 i po radnih sati po 2000din i materijal 10 hiljada, kreteni.

Link to comment

Inace, da pozdravim jednog eminentnog forumasa koji mi je u subotu na lepe oci ostavio depozit za crvenu Astru K, nije covek ni provozao auto nego pogledao spolja i iznutra, seo, izasao i dao mi kovertu sa 4 soma ojra. Evo ovde na Tajlandu nije lose ovih par dana od tad, vrucina al' standard. Prvih dana trosim regularne zenske od 18 do 35 a sad planiram da probam i nekog ladyboya, kazu da nisi osetio prave cari Tajlanda dok to ne overis. Nadam se samo da ce mu biti manji od mog, inace drama u najavi :ph34r:

  • Haha 4
Link to comment
1 minute ago, Zli Gli said:

Inace, da pozdravim jednog eminentnog forumasa koji mi je u subotu na lepe oci ostavio depozit za crvenu Astru K, nije covek ni provozao auto nego pogledao spolja i iznutra, seo, izasao i dao mi kovertu sa 4 soma ojra. Evo ovde na Tajlandu nije lose ovih par dana od tad, vrucina al' standard. Prvih dana trosim regularne zenske od 18 do 35 a sad planiram da probam i nekog ladyboya, kazu da nisi osetio prave cari Tajlanda dok to ne overis. Nadam se samo da ce mu biti manji od mog, inace drama u najavi :ph34r:

Ah ,bonus igracka .Na tebi je kako ces da se igras snjom

Link to comment
On 17. 6. 2024. at 14:11, Zli Gli said:

Evo ovde na Tajlandu nije lose ovih par dana od tad, vrucina al' standard. Prvih dana trosim regularne zenske od 18 do 35 a sad planiram da probam i nekog ladyboya, kazu da nisi osetio prave cari Tajlanda dok to ne overis. Nadam se samo da ce mu biti manji od mog, inace drama u najavi :ph34r:

 

Zna Zli kada treba poći na Tajland:

 

tajland.jpg.e170d6a9283eaf33d51ce110e2c9e4fd.jpg

 

Bravo momče i sa srećom!

 

  • Haha 2
  • Hvala 1
Link to comment

Zli, pošto je kod dobrog limara ispravljanje haube i farbanje ovim modernim sedef farbama. Nabo me šleper u rikverc, kako sam mogo nisam loše prošao, samo gadno udubljenje posred čelenke ali hauba otvara i zatvara, znači estetika.

 

Nova hauba je 16k plus farbanje. Izvukao sam 150e od šofera, žurio na brod gde bi kašnjenje bilo skuplje od štete. Valjda će se limar uklopi.

Edited by Eleniko
Link to comment

Sinoc sipao 10-11 litara benzina u Astru dizel, menjao dosta kola u zadnje vreme i malo vozio ovu Astru turbo benzin pre prodaje neki dan pa se zajebao, blokirao mozak. Majstor mi rekao samo da natocim dizel do cepa i da ce progutati sa tim odnosom 80-20 u korist dizela.

 

Za sad cak ni ne trza ali videcemo narednih dana. Budala sam svakako.

Link to comment
3 minutes ago, Zli Gli said:

Sinoc sipao 10-11 litara benzina u Astru dizel, menjao dosta kola u zadnje vreme i malo vozio ovu Astru turbo benzin pre prodaje neki dan pa se zajebao, blokirao mozak. Majstor mi rekao samo da natocim dizel do cepa i da ce progutati sa tim odnosom 80-20 u korist dizela.

 

Za sad cak ni ne trza ali videcemo narednih dana. Budala sam svakako.

Neki aditiv da dodas?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...