Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

iskreno, nisam još čuo da se nekome desilo da ga ručno snime i da mu onda stigne kazna, isključivo sa fiksiranih kamera i to je to

 

mislim da si miran

 

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Milosh76 said:

Sto nas bre lozis 😂

 

Pa nisam siguran da nije bilo kamere :D

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, napadaj said:

 

Pa nisam siguran da nije bilo kamere :D

 

Nista, javi  posle finala EP sta ima novo oko toga 😁

👍 drzimo fige 👍

  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, napadaj said:

 

Pa nisam siguran da nije bilo kamere :D

 

Kamere su nekad gore na banderama

Link to comment
Just now, villiem said:

 

Kamere su nekad gore na banderama

 

čini mi se da je on mislio na pandure u kolima

Link to comment
Posted (edited)
14 minutes ago, copkillah said:

 

čini mi se da je on mislio na pandure u kolima

 

:D znam, samo kazem da kada ulazis u naselje stave kamere gore. od njih dobijas cestitke vrv

patrolna kola zaustave i placas odmah. po mom nekom iskustvu 

vidim da si isto rako gore, stavili su kamere svuda na ulaske i mozda se nismo jos navikli. i ne samo na ulasku, svako i manje naselje moze da ima nekoliko kamera gde ih ne ocekujes. kontam da nije pricao o gradu vec o nekom manjem mestu

 

 

Edited by villiem
  • +1 1
Link to comment

ja što znam jedine kamere u srbiji(u manjem mestu) su na onom kružnom toku u/kod batočine

 

mirno spavaj nano

:covid19:

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Ma da, ulaz u Stajićevo iz pravca Beograda je u pitanju, nema tu kamere na banderi.

Link to comment

Postoji i naprednija varijanta navatavanja. Samo ti jednog dana u onom onlajn registru iskoči kazna od prekršajnog suda od 25.000, odeš da pitaš kako zašto otkud, obavijeste te da je to po prijavi od komunalne milicije za neki zločin od prije godinu i po dana i da je obavještenje vjerovatno stajalo kod njih na oglasnoj tabli 🏆 (a ne, recimo, meni zataknuto za brisač, ubačeno u poštansko sanduče, inbox na eupravi..). Kažu napišite prigovor, napišem, odbiju, pošaljem ih u qrac i platim da ne bih otišao u zatvor na mjesec dana.

 

Dole vlada, ima li neki protest, izbori da im se svetim? 😤

  • +1 1
Link to comment

Kasa od limunovog soka i sode bikarbone zaista skida zamagljenost prednjih farova. Blistaju ko novi.

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
14 hours ago, Lancia said:

Kasa od limunovog soka i sode bikarbone zaista skida zamagljenost prednjih farova. Blistaju ko novi.

Cime trljas, jel rucno krpom, ili masinski kao da poliras ?

Link to comment
8 minutes ago, brusli said:

Cime trljas, jel rucno krpom, ili masinski kao da poliras ?

Onim za pranje sudja sto ima dve strane, e pa onom grubljom *. Ja sam presao cetiri puta detaljno - isperes vodom, pa iznova. Najbolje da se radi na jakom suncu, jer kad isperes, voda brzo ispari i pokazu se nedostaci.

Kad zavrsis, dobro ispoliras nafinijom krpom koju nadjes i voila, kod mene blista.

 

* mislim normalan sundjer, ne onaj sa metalno grubom stranom, da ne ostetis povrsinu.

Edited by Lancia
  • +1 1
Link to comment

Ja sam koristio Turtle Wax restoration kit koji kosta reda veličine 10-tak dolara. Ima i komponenta za zaštitu od uv zračenja i rezultat je odličan. Međutim, nakon nekoliko nedelja se farovi ipak vrate u prvobitno stanje. 
 

Sve u svemu ćorav posao, ali sam zaključio da osim estetike zamagljeni farovi nisu problem ako se ugrade dobre sijalice. 
 

Recimo ovako nešto. Mogu i neke druge ultra/super white. 

 

Kad je mrak, što izraženija bela svetlost to bolje.  

Link to comment

nešto ne radite kako treba, ne bi trebalo posle par nedelja da se vrati u prvobitno stanje

 

dvaput sam to radio na kolima i trajalo je bez vraćanja nazad. sad ću to da radim ponovo na suzukiju ali mislim da ta hemija koju imaju po perionicama ipak korak iznad ovog što je nama običnim smrtnicima dostupno

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...