Jump to content
IGNORED

Pitanja o svemu i svacemu


andjelija

Recommended Posts

11 hours ago, Grunf said:

u beogradu. znam za nekog majstora duleta u zemunu sto se bavi time, otici cu i do njega, pa da vidim da l je povoljniji on ili ovaj glijev.

pa gde te je u bgu toliko nalupao grad? 

 

doduse kazu da je u zemunu padao krupan.

vidi i po unutrasnjosti te sto masiraju kola, ima ih po kgu cini mi se

Link to comment
5 hours ago, extragluv said:

 

 

doduse kazu da je u zemunu padao krupan.

vidi i po unutrasnjosti te sto masiraju kola, ima ih po kgu cini mi se

bingo. bio sad do ovog sto je kums preporucio, kaze 'mrka kapa'.

  • Tužno 2
Link to comment

radio pre 20 god reportazu o kerovima koji proveravaju kucanja brojeva.

garaza sa desne strane zgrade u 29. IX (bar tada bila).

ako te nagaze i zele da provere sa svime sto su imali tada (pre 20 godina) nema nikakve sanse da ih zajebes.

ja se samo nadam da to rade na meckama, meklarenima, ferrarijima... da ne zele da se bave sa boranijom i sirotiljom.

 

dok se ne pojavi neki nadrkani i zaludni mile, koji prethodnu noc nije lepo spavao i resi da silji plajvajz na doticnom motoru.

 

edit:

inace, 100evara je sitnica za taj zahvat.

Edited by foto
Link to comment
On 7. 8. 2023. at 17:42, Grunf said:

bingo. bio sad do ovog sto je kums preporucio, kaze 'mrka kapa'.

 

Ovaj mali ciga kod nas sto radi bas profi bi sigurno izvukao ono sto si mi poslao privatno ali me iskulirao na fb jer je ili na moru ili u Sloveniji na sljaci, ne moze mu se lako uci u trag. Mada cenim da bi on odrao s cenom, treba finansirati te silne Ferarije i Porsee i Audije i kvadove sto vozi, bolesne pare uzima od toga.

 

Ovaj drugi mi je rekao od 500-1000e, zavisno od broja rupa i stepena ostecenja. Naravno, i on je u Sloveniji i radi nova kola koja su najebala, kaze tek za mesec do mesec i po je kuci. Sad nedavno je isao u Francusku i za nekih 9 dana od ujutru do uvece zaradio preko 17 hiljada evra, kakve su to cifre jbt:unsure:

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
On 6.8.2023. at 22:43, pbg12345 said:

treba uskoro da idem na tehnicki, ali bih proverio detaljno stanje auta pre tehnickog

 

ranijih godina sam gledao da uradim mali servis i ujedno bi zamolio majstora da proveri kocnice i tako te neke standardne stvari

ali bih sad kompletno pregledao auto pre samog tehnickog pregleda

 

možda ti pomogne:

lav auto (bele vode) i ac anđelković (senjak) imaju valjke za kontrolu kočnica

ja sam išao u lav auto, za desetak minuta dobijem izveštaj sa valjaka sa kojim idem kod svog majstora...

 

 

  • Hvala 1
Link to comment
On 8.8.2023. at 3:24, foto said:

edit:

inace, 100evara je sitnica za taj zahvat.

na koje troškove misliš ? prekucavanje broja, meni rekli 130 e, ali ja rešila da neću da rizikujem

 

a za legalno carinjenje motora, saznala sam da to i ne mora da bude nešto skupo, gledaš da ti je račun koji prilažeš sa nekom manjom cenom

od ostalih troškova ide tehnički (to je valjda standardna cena) gde ti oni napišu taj novi broj i da ne treba dalja provera, to ako je kodni broj motora isti a to svakako treba juriti da bude isto, jer ako nije, onda je to posebna zahebancija

posle sa tim izveštajem sa tehničkog ideš po novu saobraćajnu i to bi trebalo da je to

 

 

Edited by dùda
Link to comment

Ako ti kod motora nije isti velika je sansa da ili ne moze da se ugradi ili moraju modifikacije jer obicno ne leze saraf na saraf, dakle obavezno nadji potpuno isti motor

Link to comment

Slično ovome što kaže Zli, ja sam nedavno menjala nosač motora i morao je u dlaku isti, nov, po broju šasije se gleda tip, ne kupuje se ni polovan nit ih ima. 

Link to comment

Tag uredjaj je kupljen na molovoj pumpi na fizicko lice i tu su mi tražili broj tablica. Pitanje, da li moze taj tag da se koristi za drugi auto, ili je vezan za jedan brij tablice? 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Prvi put bih aktivirao kasko osiguranje, pa imam samo malu nedoumicu oko procesa
Vozio sam danas ranije off-road po Fruskoj Gori da bih se sakrio od jakog pljuska i leda koji nas je zatekao i tom prilikom sam presao preko nekoliko omanjih brezuljaka pored puta, jerbo, vidljivost. Ulubljen je karter i ta neka plastika u tom delu, jos nesto je 'otislo'.

Odmah sam otisao do servisa, pregledali su i odmah dali ponudu za posao na oko 70k. Sada, sutra ujutru idem na procenu stete u Wiener - sta se desava ukoliko taj procenitelj kaze/proceni to na, recimo 30k, 40k? Ko tu i kako koga nateze i koliko ja stradam ako postoji razlika u njihovoj proceni i ove ponude od servisa?

Edited by lord_s
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...