Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Kolonizacija Meseca

Featured Replies

12 minutes ago, Delija67 said:

Mene brine kako prazne black tank

Svemirski otpad je sirok pojam - dosta toga sagori pri ulasku u atmosferu.fantom

  • Replies 170
  • Views 23.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • radisa
    radisa

    da, bez razmišljanja...

  • kud u maglu Simoviću
    kud u maglu Simoviću

    aj pa nek im je sa srećom

  • Lo Zingaro
    Lo Zingaro

    Cek, ti stvarno verujes u to da je Kjubrik mrtav?

Da, ali pre toga ostane u putanji oko Zemlje i decenijama, pre nego sto konacno upadne u atmosferu i sagori. Sve zavisi na kojoj je visini otpad. Ne pada on ko kamen dole…

Koga zanima ima dosta sajtova i aplikacija koji prate sve te delove negdasnjih letelica poput orbitalradara i drugih.

6 hours ago, duda said:

AI-ja nisu naučili šta je levo a šta desno dry

Ne zna AI gde je levo fantom

U sjajnom dokumentarcu Summer of Soul koji sniman leta 1969. najjaci su bili odgovori Harlem stanovnika na pitanje koliko im znaci sto su americki astronauti sleteli na Mesec. Svi odgovori se mogu sazeti u 2 reci: "zabole nas"..

Jel bi isli na mesec da vam ponude a da znate da su sanse da dodje do nesrece 1% ?

  • Popular Post
2 minutes ago, Tsai said:

Jel bi isli na mesec da vam ponude a da znate da su sanse da dodje do nesrece 1% ?

da, bez razmišljanja...

Ja pitao stariju ćeru (11g) sinoć bi li išla na generation ship. Morao sam prvo da joj objašnjavam šta je to. Odgovor bio u stilu 'gospode ne'. Posle razmišljam, možda to pitanje i nije baš vrh roditeljskog umeća.

A još poslije razmišljam, ja bih se ozbiljno premišljao, 55/45 da bih išao...

Tako da ono, Mesec je 1 zicer.

Edited by jezovuk

Ako se desi nesreća, onda je 100% da se desila. A ako sve prođe kako treba , u tom slučaju je 0% šansa za nesreću. Tako da je tih 1% sasvim prihvatljivo after all.

1 hour ago, Tsai said:

Jel bi isli na mesec da vam ponude a da znate da su sanse da dodje do nesrece 1% ?

Svakog dana sedneš u auto ili izađeš na ulicu ili šta god i šanse da ti se desi nešto takođe postoje.

A misliš na zauvek da se ide na Mesec?

I sa 50-50 bez razmisljanja.

4 hours ago, Valk said:

Svakog dana sedneš u auto ili izađeš na ulicu ili šta god i šanse da ti se desi nešto takođe postoje.

A misliš na zauvek da se ide na Mesec?

Na jedan zauvek

Pre bih pristao na 10-90 nego da ostanem zauvek na mesecu fantom

I da je 0% sanse, sta ces pobogu na Mesecu!?

Kada para nema tu

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.