Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

spicio vicera, spicio rdr 2, sta sad da igram a da da je podjednako epski kao ove 2?
Opet Vičera pa onda RDR2 :)

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

  • Haha 1
Link to comment

O da, Hollow Knight je pravi biser. Teška igra, ali jedno od najboljih gejming iskustava ikad. I dugačka prilično, 25-30 sati lagano ako ne i više

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
spicio vicera, spicio rdr 2, sta sad da igram a da da je podjednako epski kao ove 2?
Days gone je ok ako voliš zoNbije.
Ghost of Tsushima za saniranje.
God of War i Spiderman ako već nisi.



Sent from my GM1913 using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

e pa super, zonbije sam svakako skino za dj na ps plusu, ali je nikad nisam poceo zbog nekih losih recenzija koje sam video.

a nisam ni jednu od ponudjenih igrao.

Link to comment
3 minutes ago, goofs said:

 

koj ti bio bolji?

jao ne znam ni sam, tehnicki je rdr2 bolesno dobro napravljen, mislim da ni sada nema igre sa blizu tako doteranim detaljima. plus veoma lepo manipulise emocijama, nabijem ih na kurac. ali vicer je nekako mozda cak i epskiji i nekako vise imam osecaj da igram igru a ne da gledam interaktivni film.

ma obe su mi jebiga level gtaV, koja mi je bila neprikosnovena.

  • +1 1
Link to comment

Mensečini da je rdr2 kombo Vičera i GTA V. Sa jedne strane, tu je ta krafting strana, skupljanje sastojaka i malo sofisticiranije mlaćenje nego u GTA gde te sve nekako vuče na rampage i jurnjavu. Priča je ipak mnogo bolja nego u Vičeru, a svakako nego u GTA. GTA V je ipak tu preko gejm endžina, dizajna itd. Ipak je ista firma radila, je li... Što se tiče detalja, tu je RDR2 neprikosnoven, sama činjenica da dolazi na dva diska, zauzima ne smem da pogledam koliko prostora na hardu... Pa lov i ribolov koji mi odvuku ohoho sati od misija (i koji mi ne smetaju uopšte).

Oko preporuka, šta znam, onomad nahvališe Spajdermena iz 2018 onoliko, kao bogato misijama, otvoren svet (ipak se skače sa zgrade na zgradu) i super priča. Na žalost, nisam stigao da se time pozabavim (i ovaj RDR2 mi dadoše na poklon, inače se ne bih nakanio).

Link to comment

ma da li mi verujes da sam mozda pet minuta sveukupno u obe igre zajedno kraftovao. prosto nema potrebe za tim uberdosadnim aspektom. kad mi se to bude radilo uzecu da kuvam a ne da igram igre.

 

sto se price same tice, nisam bas siguran, puno ljudi se kune u vicera, valjda postoje i knjige sa istom tematikom.

ali u vicer svet sam upao kao tatari, bum u treci deo, nemam iskreno pojma sta se desava u prva dva. rd keca sam odigrao, i u tom smislu mi je rdr2 blizi.

 

a gtaV mi je bukvalno ko neki film majkl mana, nije tako "velika" prica kao u ove dve, ali mi je sve jako dobro i duhovito napisano.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...