Jump to content
IGNORED

Igre


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

On 4.11.2019. at 14:50, Aleksandar88 said:

Pitanje za gejmere, koja je najlakša igra od tih europa universalisa? Odnosno koji serijal je dobar za kompletnog početnika u tom tipu igara. 

Misliš na PC verziju?

Koji god da uzmeš lako se desi (kao što i igra kaže negde na početku) da posle par stotina sati igre provališ neku novu opciju/foru/bag.

Mene lično smorilo to provaljivanje pa se upurnjam ko stoka uzmem Portugal i kolonizujem ceo svet, ili sa Venecijom ujedinim Italiju i haram Evropom.

Kontam posle nekoliko hiljada sati može i ovako:

 

 

Link to comment
1 hour ago, Aleksandar88 said:

Ma ne planiram da koristim bagove. Pitam koja je najviše newbie friendly, tj. koju ću moći da igram bez da konsultujem sate i sate tutorijala pre toga?

Mislim EU4. CK2 je teža

Link to comment

ps4 slim 500gb za 180 ili xbox s 1tb za 100 evra? danas jos imam fore, sajber vikend.

kapiram da su hardverski slicni, ali ima li smisla usparati 80 evra ako nema bitnih naslova?

 

Link to comment

Zavisi šta bi igrao, koliko vidim, fife, cod i slične stvari ima na svim platformama. Ja se sa ps4 nisam pokajao, mada ja odigram dve igre godišnje. Uz Soni ekskluzive (Last of us, Uncharted) sam se divno proveo.

 

Inače popusti u radnjama, mogao bih da dodam Spajdermena u kolekciju konačno.

Link to comment
1 hour ago, ToniAdams said:

ps4 slim 500gb za 180 ili xbox s 1tb za 100 evra? danas jos imam fore, sajber vikend.

kapiram da su hardverski slicni, ali ima li smisla usparati 80 evra ako nema bitnih naslova?

 

Ps4

Link to comment

hm, fala na odgovorima.

ima smisla zbog god of war, spajdermen me nesto ne zanima, last of us imam na trojci.

mada kupujem najvise zbog red dead redemption. a on ima na obe konzole.

nista, uzimam onda ps4.

il xbox, a za neki mesec i ps4 polovan, posto odigram witchera i red dead.

Link to comment

hm, sad guglam. ovo sto volim vise izlazi za sonisu, last of us2, days gone, taj neki postapokalipsa fazon.

 

a ono clanstvo koje podrazumeva skidanje za dj?

 

ako iko razume o cemu pricam, nemam iskustva sa konzolama vec dugo. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...