Jump to content
IGNORED

Internet kupovina


Alphons

Recommended Posts

Za dodatnu uštedu prilikom online kupovine, možete koristiti cashback-povraćaj određenog % od plaćenog iznosa prilikom kupovine.
Više je servisa koji se time bave, spisak i % povraćaja imate na recimo
Cashbackholick.com,
Ali neka 2 koja su se pokazali ok u našim uslovima su
https://www.befrugal.com/referral/?ref=UXUOOEJ
I
https://www.topcashback.com/ref/member1111850930954
Ovo su moji referral linkovi preko kojih se dobija dodatnih 10$ prilikom registracije ( naravno, ne mogu se odmah podići, već kada se skupi neka suma od samih povraćaja).
Postoje 2 načina korišćenja, preko extenzije za browser ili direktno preko sajta servisa kada se u search baru ukuca naziv online shopa i klikne na "buywith cashback" i nastavljate sa kupovinom normalno.Bitno je da nemate ništa sačuvano u korpi od ranije i da bude isključen adsbloker.
Kada obavite kupovinu i potvrdite prijem pošiljke, prodavnica odobrava isplatu cashback-a, prebacuje se na Paypal nalog.

Sent from my x600 using Tapatalk

Link to comment
On 13. 12. 2017. at 5:51 PM, bigvlada said:

Ako te interesuju kuhinjske zezalice i uređaji, možeš ovde da baciš pogled pa da onda tražiš tu kategoriju proizvoda na drugom mestu. Ovi testiraju npr. kuhinjsku kantu za otpatke il držač za ubruse kao da je u pitanju komad računarskog hardvera. 

https://www.americastestkitchen.com/equipment_reviews

Recepte bolje preskoči. :D

tek sad videla ovo

hvala za info, proučiću, ima zanimljivih stvari  :)

Link to comment
On 12/23/2017 at 11:16 AM, Moća said:

:lol:

i ja cekam :D

 

Evo ga, kao i prošle godine, uz kod (FREEDEL) preko mobilnih aplikacija. I na SD i na USC ali izgleda da je za Srbiju moša. Ne može uopšte da se odabere nikakav vid dostave, samo preuzimanje u radnji. Moja teorija zavere :D je da je odnos naručenih paketa iz Srbije tokom godine i kad je free shipping 1 prema milion i mislim da su nam ga zavukli sad da ih ne smaramo.

Link to comment
14 hours ago, Renegade said:

 

Evo ga, kao i prošle godine, uz kod (FREEDEL) preko mobilnih aplikacija. I na SD i na USC ali izgleda da je za Srbiju moša. Ne može uopšte da se odabere nikakav vid dostave, samo preuzimanje u radnji. Moja teorija zavere :D je da je odnos naručenih paketa iz Srbije tokom godine i kad je free shipping 1 prema milion i mislim da su nam ga zavukli sad da ih ne smaramo.

 

Upravo pokušao, daje mi isključivo collect from UK warehouse i generalno pokazuje da je za Srbiju poštarina sada 24€.

 

So long sakaaaz. :(

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...