Jump to content
IGNORED

"The Hobbit" by Peter Jackson


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 690
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kim_philby

    59

  • Аврам Гојић

    58

  • Weenie Pooh

    47

  • ToniAdams

    44

Šta je bre sa vama ljudi, gde može da vam ne smeta ovo sranje od kastinga za patuljke, kao da je u pitanju parodija na Hobita. Torin Hrastoštit, u vreme događanja Hobita ima 195 godina, i trebao da izgleda ovako :Dwarf2-tornlogo.jpga ne kao nalickani pederčić, produkt seksualnog odnosa između kapetana Barbose i Džeka Speroua. Ovaj više liči na nekog makroa u pokušaju, nego na patuljka koji je u bici kod Azanulbizara u jednoj ruci držao sekiru, a u drugoj debelu hrastovu granu i time tukao orke. Uostalom, i sam Džekson je nekonzistentan sam sa sobom - evo kako izgledaju patuljci na Elrondovom savetu :dwarves.jpgSad su oni odjednom postali gomila metroseksualaca u pokušaju. 'ebalo ga dodvoravanje tinejdžerima i kopiranje Pirata sa Kariba.Btw, jesu li ova poslednja dvojica Fili i Kili? Pa majku mu, Bilbo nije mogao da ih međusobno razlikuje tri četvrtine puta do Samotne planine, a ovaj ih napravio tako da može da ih razlikuje i Filip Višnjić. Da užas bude veći, ovaj desno izgleda kao nekakav mini Aragorn, ne bi li tinejdžerke imale nekog svog favorita.

Link to comment
ne pircam ja o kastingu nego o bas o opstem stajlingu. ovi izlgledaju kao nesto sto petkom uvece upuzi u klub Underworld.
A cekaj, kao ne bi bilo opako da ovaj Hrastostit tamo negde usred Mrke sume odjednom zapeva nesto od Alogije?
Link to comment
Šta je bre sa vama ljudi, gde može da vam ne smeta ovo sranje od kastinga za patuljke, kao da je u pitanju parodija na Hobita. Torin Hrastoštit, u vreme događanja Hobita ima 195 godina, i trebao da izgleda ovako :Dwarf2-tornlogo.jpga ne kao nalickani pederčić, produkt seksualnog odnosa između kapetana Barbose i Džeka Speroua. Ovaj više liči na nekog makroa u pokušaju, nego na patuljka koji je u bici kod Azanulbizara u jednoj ruci držao sekiru, a u drugoj debelu hrastovu granu i time tukao orke. Uostalom, i sam Džekson je nekonzistentan sam sa sobom - evo kako izgledaju patuljci na Elrondovom savetu :dwarves.jpgSad su oni odjednom postali gomila metroseksualaca u pokušaju. 'ebalo ga dodvoravanje tinejdžerima i kopiranje Pirata sa Kariba.Btw, jesu li ova poslednja dvojica Fili i Kili? Pa majku mu, Bilbo nije mogao da ih međusobno razlikuje tri četvrtine puta do Samotne planine, a ovaj ih napravio tako da može da ih razlikuje i Filip Višnjić. Da užas bude veći, ovaj desno izgleda kao nekakav mini Aragorn, ne bi li tinejdžerke imale nekog svog favorita.
pa ovo obuhvata period erlondovog saveta, moguce da je tad moda bila drugacija.ok, i meni se sve vise ne svidja, proklet da si dabovicu.
Link to comment
pa ovo su obuceni za nocne akcije. ma bice to dobro. voleli, ne voleli djeksona, barem je dosad umeo da vizuelizuje isto kao ja, znaci dojaja.pogotovo glede nazgula.
+1Кењате.
Link to comment
Šta je bre sa vama ljudi, gde može da vam ne smeta ovo sranje od kastinga za patuljke, kao da je u pitanju parodija na Hobita. Torin Hrastoštit, u vreme događanja Hobita ima 195 godina, i trebao da izgleda ovako :Dwarf2-tornlogo.jpga ne kao nalickani pederčić, produkt seksualnog odnosa između kapetana Barbose i Džeka Speroua. Ovaj više liči na nekog makroa u pokušaju, nego na patuljka koji je u bici kod Azanulbizara u jednoj ruci držao sekiru, a u drugoj debelu hrastovu granu i time tukao orke. Uostalom, i sam Džekson je nekonzistentan sam sa sobom - evo kako izgledaju patuljci na Elrondovom savetu :dwarves.jpgSad su oni odjednom postali gomila metroseksualaca u pokušaju. 'ebalo ga dodvoravanje tinejdžerima i kopiranje Pirata sa Kariba.Btw, jesu li ova poslednja dvojica Fili i Kili? Pa majku mu, Bilbo nije mogao da ih međusobno razlikuje tri četvrtine puta do Samotne planine, a ovaj ih napravio tako da može da ih razlikuje i Filip Višnjić. Da užas bude veći, ovaj desno izgleda kao nekakav mini Aragorn, ne bi li tinejdžerke imale nekog svog favorita.
e vala ovo je patuljak. ponavljam meni kasting ne smeta ali kostimi & stajling...
Link to comment
Torin Hrastoštit, u vreme događanja Hobita ima 195 godina
Pa ništa, trebalo je da nađu glumca rođenog u devetnaestom veku. Da je Bela Lugoši tu negde mogao bi da odradi, mada je i on previše mlađahan (1882. godište) Meni od živih na pamet pada samo večiti Cristopher Lee, ali on je već Saruman tako da ne može.
Da užas bude veći, ovaj desno izgleda kao nekakav mini Aragorn, ne bi li tinejdžerke imale nekog svog favorita.
Ovo je tačno i za opšti styling, morali su da ih naprave pseudo-badass zato što jebeš film bez heroja. Koliko se ja sećam Hobbita patuljci su mahom bili comic relief dekice, a ovde poziraju sve nešto zajebani & naoružani :lol:Ali ne znam zašto ste sad zapenili, meni je i LOTR vizuelno izgledao uglavnom prenadrkano, a mestimično jeftino.
Link to comment
...
Problem kad je ovaj predlozak u pitanju je sto su, za razliku od Gospodara Prstenova gde su samo statirali u jednoj sceni, patuljci u Hobitu likovi koji manje-vise treba da iznesu ceo film. Sto ce reci da treba da imaju karakter koji ce da nauci gledaoce da ima po cemu da ih razlikuje. Sto ce reci da maltene svako od njih mora da ima neku osobenost ili neku kakvu-takvu filmsku harizmu. Sto ce reci da opcija jednog istog patuljka kloniranog i ofarbanog u vise razlicitih boja ne dolazi u obzir. Sto ce reci da nema nista od patuljackih brada iz kojih samo vire patuljacke okice, jer tamo gde je jedan patuljak vredeo lika u odnosu na druge karaktere samim tim sto je bio patuljak ovde ce svaki patuljak morati da zapne da se dopadne publici jer dugih dugozivecih likova u knjizi gotovo i da nema. Sto ce reci da Dzekson racuna s tim da ce mu zaradu od filma doneti filmadzije a ne pasionirani ljubitelji Tolkina koji znaju cak i koliko Torin Hrastostit u tacki X ima godina zivota.Dzekson je u Hobitu kastingovao patuljke na nacin na koji je kastingovao hobite u LoTR. Za mene je to potpuno ocekivano.
Link to comment
A zar nikome ne smeta to što će Elajdža Vud opet da glumi Frodoa, iako, koliko se sećam, on se ne pojavljuje u toj knjizi.
Zar nece Ilajdza da glumi Bilboa?
Link to comment
A zar nikome ne smeta to što će Elajdža Vud opet da glumi Frodoa, iako, koliko se sećam, on se ne pojavljuje u toj knjizi.
pa Frodo je u LOTR-u samo nastavio pisanije staroga Bilba. bas bi bila fora da uvodna sekvenca bude Frodo koji cita Bilbovu knjigu, to bi bio odlican lepak izmedju dva filma.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...