Jump to content
IGNORED

"The Hobbit" by Peter Jackson


Аврам Гојић

Recommended Posts

Pa dobro, ne bas taj rad ALI nisam siguran da vizuelno to moze biti na takvom nivou ( ko je god pogledao vecinu 3d naslova shvatice o cemu pricam ) kao LOTR filmovi, verujem da ce Dzekson dati sve od sebe ( i tehnologije ) da izvuce maksimum ali moje misljenje je da je pravi 3D jos uvek buducnost. Finansijki takodje ovi filmovi ne mogu da propadnu tako da bi ja radije video savrseno vizuelno ispeglani 2d film na nivou LOTR serijala ( verovatno bi to bi jedan nivo vise ) nego 3d verziju koju cu odgledati tek kad bioskopska tehnologija bude na odgovarajucem nivou ( tj. verovatnije kucna bioskopska tehnologija cool.gif Nadam se da smo se razumeli .
Link to comment
  • Replies 690
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kim_philby

    59

  • Аврам Гојић

    58

  • Weenie Pooh

    47

  • ToniAdams

    44

  • 1 month later...

Meni je pre svega nepojmljivo da tip koji je snimio dva genijalna i monumentalna trash horor filma (Bad taste, Braindead) sada snima ovakve budalastine, pocevsi sa onim prstenjem, preko obrade filma o retardiranoj gorili, pa sada sve do nekakvih gej hobita. Neverovatno :isuse: Svi nacisto prolupaju kada odu u tu Ameriku. I Deni Bojl, i Hideo Nakata, i Piter Dzekson... nekakvo zlo se tamo uvuce u coveka, sta li...

Link to comment
To ti samo govori koliko je skratio trilogiju - trebalo je i tamo da bude dva filma po knjizi, a ne ovako... ;)
Pa, da. Ako je ovde 350 strana pretvorio u 350 minuta, onda je zaista tamo morao da ima minimum 1300 minuta filma :lol: ( ovo sam sada lupila, jerbo mi te knjige nisu kod kuće, pa ne znam tačan broj stranica)
Link to comment
Meni je pre svega nepojmljivo da tip koji je snimio dva genijalna i monumentalna trash horor filma (Bad taste, Braindead) sada snima ovakve budalastine, pocevsi sa onim prstenjem, preko obrade filma o retardiranoj gorili, pa sada sve do nekakvih gej hobita. Neverovatno :isuse:
to je zato sto pojma nemas o filmu.
Link to comment
A meni je neshvatljivo kako se od knjižice od 350 strana ( krupna slova , veliki prored), naprave 2 filma od 2 sata :isuse:
Film ide šire od knjige. Trebalo bi da se prikažu događaji koji su prethodili trilogiji a koji su opisani u dodacima gospodara i, nadam se, nedovršenim pričama.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...