Jump to content
IGNORED

breaking bad


hattori

Recommended Posts

Da li sam ja jedini koji je shvatio da se "malisa" posro po svom gradu pitanjem "Ciko, ciko sta ste radili da bi se zabavili u nasoj ucmaloj selendri?" A VW stao u odbranu Malog Mista? :unsure:

Jedini si.

Link to comment

Ja garantujem životom™ da Kranston deli tvoje mišljenje u neku ruku, ali po tome kako je bacio mikrofon, u fazonu "jebote, kako sam te sjebo, nema dalje od ovoga", jasno je da on upravo parodira na ljude koji praktikuju taj vid komunikacije i spominju mame za sve i svašta, i na taj način komunikacije uopšte.  Ili stvarno misliš da je Brajan Kranston koji je očigledno jako inteligentan čovek - pomislio da je postigao touchdown sa tako glupom forom, pa ne može bolje? Najebao sam se mame nekom detetu i baš sam car? 

 

steta sto je mali bio pogubljen totalno, pa mu nije odgovorio nesto u stilu: aaaaaaaaaaaaaa, vi ste onaj cika sa penisom od 3 cm i erektilnom disfunkcijom. 

Link to comment

не видим ја ту ништа лоше па ни увредљиво, а поготово не неку лошу намеру, на крају све је само помало непријатно за гледати, мини трансфер, и питање и одговор и бацање микрофона, као плес ђоковића и серене

Link to comment

Jebote kolko se raspravlja o ovome.

 

Reakcija publike i samog klinca dovoljno govori da je fora uspela (ovde je duzi klip gde se vidi i njegova reakcija):

 

 

 

kraj price..

Link to comment

Izgleda da se najviše smejao mali čija je keva pala, očigledno ne zna šta je humor, kao ni ostatak publike... :( 

 

Već zamišljam nekoga sa PPP kako skače tamo u publici dok su svi u delirijumu od smeha i kaže... "Ali ne, stanite... Pa.. To nije lepo... Samo je jedna majka..." :D

Link to comment

Šta je pokazao drugi snimak? Fora je i dalje ničim izazvana i besmisleno glupa, a klinac je rekao "that was a little mean" i pocrveneo kao bulka.

 

Nisam shvatio lično, samo ne kapiram šta je tačno smešno? Jebem li vam mamu svima, naravno*.

 

 

 

 

 

*dramski efekat

Link to comment

Pokazao je da bespotrebno izigravas cistunca. I nema potrebe da izigravas advokata klincu, koji umire od smeha..

 

O je. :lolol: Ako mislim da je fora debilna i ničim izazvana onda izigravam čistunca i advokata klincu. Mada, i to je bolje od histerisanja.

 

Tebi je ovo smešno i na mestu? Video si i smejao si se?

Link to comment

Da, meni, publici, samom klincu i mnogim drugima.

 

Pravi trenutak za "yo momma" joke i Cranston iskoristio.

 

Da, okej. Samo meni je "yo momma" kad se s nekim raspravljaš, a ne iz čista mira, ali eto, smešno Kranstonu, smešno tebi, za klinca nisam siguran da li je taj smeh smeh fori ili samo prva reakcija, za mene je on debil, fora nije ni fora nego čisto izdrkavanje, u rangu da iz čista mira sapleteš nekog na ulici da se prospe. Al' eto, razni ljudi, razne ćudi.

Link to comment

O je. :lolol: Ako mislim da je fora debilna i ničim izazvana onda izigravam čistunca i advokata klincu. Mada, i to je bolje od histerisanja.

 

Tebi je ovo smešno i na mestu? Video si i smejao si se?

 

Pa dobro si rekao, misliš... Ali valjda je merodavnije mišljenje klinca čija je mama pala, a on se zacenio od smeha, kao i bukvalno cela sala... :)

 

p.s. to što je ničim izazvana i jeste jedan od razloga zašto je dobra fora, došlo je potpuno neočekivano i iznenadilo sve prisutne, zato je jednim delom i imalo takav uticaj.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Pa dobro si rekao, misliš... Ali valjda je merodavnije mišljenje klinca čija je mama pala, a on se zacenio od smeha, kao i bukvalno cela sala... :)

 

p.s. to što je ničim izazvana i jeste jedan od razloga zašto je dobra fora, došlo je potpuno neočekivano i iznenadilo sve prisutne, zato je jednim delom i imalo takav uticaj.

 

Okej, mislim da smo se svi izvrteli, s tim što mi klinčeva reakcija ipak ne ide vama u prilog. Em je rekao "that was a little mean", em se ne vidi da li se smejao fori ili se smejao od blama. Ali, stvarno mislim da je reko svako šta je 'teo, pa možemo da zovemo račun.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...