Jump to content
IGNORED

breaking bad


hattori

Recommended Posts

Pri tom, zamislite da klinac daleko bilo nema majku ili je bolesna ili tako nesto. Inace on deluje prilicno arogantno, usla mu je voda u usi, mogu misliti kako je tek ono Hopkinsovo pismo uticalo na njega. 

 

Nije da je bitno, njegova stvar. I mene nerviraju lokalpatriotizam i ta cuvena "kako vam se svidjaju nase devojke" pitanja, ali sta da se radi. 

Link to comment

Jaka sprdnja. To je kao da te neko na ulici pita koliko je sati, a ti mu kažeš jebem ti mater. 

 

pa i ne baš, jer to što si ti naveo kao primer nema nikakvog smisla, a ovaj je 'foru' ubacio u odgovor, mislim ima veze sa pitanjem :D

 

meni je najjače što se odgovor nije dopao Uiniju i Lrdu koji inače cene daleko suroviji i neukusniji humor od ovoga! 

Link to comment

Ih, ja cenim humor ako je smislen i posebno ako je smešan. Ovo je prosto glupo i kurčevito prema detetu.

 

- Kako vam se sviđa moj rodni grad?

- Jebo sam ti kevu.

 

Ako ga nerviraju ta glupa pitanja, bio bih 100% uz njega da je to prokomentarisao, ili da je tongue in cheek napušio ABQ. Ovo je IMHO prosto glupavo.

Link to comment

 nekome neumesan, ali ja nemam problem sa takvim. 

 

Ni tvoja keva nema problem sa neumesnim.*

 

 

(Ništa loše nisam mislio, samo sam preveo tip humora na forumske vode: ničim izazvano pominjanje rodbine, bez ikakvog povoda.)

 

pa i ne baš, jer to što si ti naveo kao primer nema nikakvog smisla, a ovaj je 'foru' ubacio u odgovor, mislim ima veze sa pitanjem :D

 

meni je najjače što se odgovor nije dopao Uiniju i Lrdu koji inače cene daleko suroviji i neukusniji humor od ovoga! 

 

Što brutalnije, to bolje, ali dirati samo ljude. Porodice nikad ničije ne diram, niti mi je to ikad smešno, niti to ikad ima smisla, pogotovu ovako. Da ga je klinac pitao "e glup si i ne znaš da glumiš, ali šta ti se svidelo u Albukerkiju", a on odgovori ovako, pa i da razumem, ali ovako, fan pita a on iz čista mira...ne.

Link to comment

Ja garantujem životom™ da Kranston deli tvoje mišljenje u neku ruku, ali po tome kako je bacio mikrofon, u fazonu "jebote, kako sam te sjebo, nema dalje od ovoga", jasno je da on upravo parodira na ljude koji praktikuju taj vid komunikacije i spominju mame za sve i svašta, i na taj način komunikacije uopšte.  Ili stvarno misliš da je Brajan Kranston koji je očigledno jako inteligentan čovek - pomislio da je postigao touchdown sa tako glupom forom, pa ne može bolje? Najebao sam se mame nekom detetu i baš sam car? 

Link to comment

Klasična fanboy reakcija: "On to mora da je mislio ironično, previše je inteligentan da tako nešto stvarno kaže" :D

 

Realno je savršeno nebitna loša šala u pitanju. Da sam ja na Cranstonovom mestu, teško bi mi bilo čak i da ustanem iz kreveta kad se setim da ću do kraja života morati da izigravam WW tj. Heisenberga na raznim konvencijama, a kamoli da još odgovaram na pitanja...

Link to comment

Da sam ja na Cranstonovom mestu, teško bi mi bilo čak i da ustanem iz kreveta kad se setim da ću do kraja života morati da izigravam WW tj. Heisenberga na raznim konvencijama, a kamoli da još odgovaram na pitanja...

 

Ma da, to je za očekivati, da glumac totalno odlepi kada ostavi iza sebe antologijsku ulogu posle koja će neminovno da te prati kroz ceo život i karijeru... Verujem da mu se ne ustaje iz kreveta ujutru, 100%... Verovatno bi bio najsrećniji da nikad nije ni bio hajzenberg :D

Link to comment

Pa gledaj, ne bi bio prvi od TV selebritija kojima je prekurčilo višedecenijsko šetkanje od cona do cona i slikanje sa fanovima po ulici. Zamisli kad ti po milioniti put neki anonimus dobacuje "I am the danger" ili šta već, a od tebe očekuju da se ljubazno i predusretljivo smeškaš... ja bih tačno nekog zubima zaklao pre ili kasnije. Verovatno baš zato i nisam uspešni holivudski glumac, jebiga -_-

Link to comment

Kakva je serija? Bolja od Uajera?

Odlična je. Nisam gledao uajer, ali ova je baš dobra. Odlično odrađeni likovi i njihove promene. Posebno glavni junak W. W. koji se transformiše u Heisenberga.
Link to comment

Da, a pritom se vidi da je ovo neki baš klinac koji je srećan što je njegov grad postao tako popularan, a ovaj iz čista mira "keva ti je kurva, mališaaaa".

 

Da li sam ja jedini koji je shvatio da se "malisa" posro po svom gradu pitanjem "Ciko, ciko sta ste radili da bi se zabavili u nasoj ucmaloj selendri?" A VW stao u odbranu Malog Mista? :unsure:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...