Jump to content
IGNORED

breaking bad


hattori

Recommended Posts

Pritom ne znam tačno kad je bila "subverzivna" serija? Od starta je zamišljeno kao perspektiva običnog poštenog građanina u svet mračnih narkomana i ostalih zlih latinosa - nije nikad ni postojala ambicija da se menja društvena svest i uvode nekakve nove ideje.Ali da je nepodnošljiv hype oko ovog poslednjeg frtalja poslednje sezone - nepodnošljiv je. Pritom su sve talk show post pošalice uglavnom bile bez trunke humora, pomenu BB čisto da bi rekli "i mi znamo šta vole mladi" <_<

Link to comment
Pritom ne znam tačno kad je bila "subverzivna" serija? Od starta je zamišljeno kao perspektiva običnog poštenog građanina u svet mračnih narkomana i ostalih zlih latinosa - nije nikad ni postojala ambicija da se menja društvena svest i uvode nekakve nove ideje.
U Americi sve može, pa tako i da nastavnik hemije bude met diler, a ujedno da bude i funkcionalni i vredni član društva. "Subverziju" shvati uslovno, u smislu da ugledni članovi društva budu mračni likovi sa mračnim životima i još mračnijim tajnama.E, sad, u poslednjoj sezoni je to opšte prihvaćeno na baš svim nivoima, pa se vidi koliko je Amerika velika.
Ali da je nepodnošljiv hype oko ovog poslednjeg frtalja poslednje sezone - nepodnošljiv je. Pritom su sve talk show post pošalice uglavnom bile bez trunke humora, pomenu BB čisto da bi rekli "i mi znamo šta vole mladi" <_<
Tu se sve razumemo. Da je ovo krenulo bar malo ranije, stvarno bi me ozbiljno naterali da se zamislim o nastavku gledanja...
Link to comment
Tu se sve razumemo. Da je ovo krenulo bar malo ranije, stvarno bi me ozbiljno naterali da se zamislim o nastavku gledanja...
Nije mi jasno kako to hype oko serije ili nekog jednog dela utice na to da li ti se gleda ili ne? Ako je serija dobra onda je dobra bez obzira ko je hajpuje.Mnogo mi to vuce na onu tinejdz angst pricu gde je neki bend do jaja dokle god ne krene da ga slusa jos troje iz iste ulice racunajuci i onog seljaka koji te nervira. E kada se to desi onda su se prodali.
Link to comment
Nije mi jasno kako to hype oko serije ili nekog jednog dela utice na to da li ti se gleda ili ne? Ako je serija dobra onda je dobra bez obzira ko je hajpuje.Mnogo mi to vuce na onu tinejdz angst pricu gde je neki bend do jaja dokle god ne krene da ga slusa jos troje iz iste ulice racunajuci i onog seljaka koji te nervira. E kada se to desi onda su se prodali.
Pa otprilike. Samo što nisu još troje iz iste ulice, nego lokalni pandur, diler i komšinica koja truje pse, a svi puštaju taj bend na maksimumu da dreči ceo komšiluk. Ne kažem ja da je ispravno, samo da ti je dosta da se smuči. Dobro, možda ne bih prestao da gledam, ali bih svakako prestao da pričam da gledam.Kao još onomad Metalika.
Link to comment
jel stigo neko do kvadriliona?trenutno stanje kod mene 645,925,526,118,694
Ako je kvadrilion 1,000,000,000,000,000 onda sam došao do te cifre.I nije se desilo ništa posebno. Igra i dalje piči.lziHZBZ.jpg Edited by deeps
Link to comment

Update-uju je svaki dan. Ali su svi update-i za one koji tek počinju da igraju. Ko god igra duže od dana, za njega su to tri, četiri klika.

Cash Money ($62.5 ea)$92,488,782,710,830$140,515,517,982 laundered$12,074,471,250 per secondYou have a nearly impossible chance of a DEA raid (-152%) and a high chance of an IRS audit (49.8%)
Šta je IRS audit? Poseta poreznika? Ne kontam kako se to smanjuje.
Link to comment

Pa idi `vamo na Finansije i kupi nesto da ti "pere" novacImas Laser Tag, Car wash i na kraju Online Donations.. ja sam kupio 30 tih i sad cekam da mi opere kes. Rizik mi se smanjio na 42%edit: sad videh da ti se ipak "cisti" kesmeni je $1,662,908,584,453 launderedtako da, moraces da cekas jos dok se procenat ne snizi

Edited by Have_Fun
Link to comment

166 онлајн донација, 46% шансе да ће ми порезници навратити и доста споро се снижава...едит: купио 167-у (за 27 трилиона) и сад је 0% шансе :unsure:

Edited by Dionysos
Link to comment

pretpostavljam da je 0% sada jer si potrosio novac na kupovinu 167-me donacije.. ali ce procenat rasti ako vise zaradjujes nego sto "peres"bar mislim da je takva foraja sam posle jos par kupovina online donacija spao na 0% i sad vidim da je nakon nekog vremena otislo na 14% i raste..

Link to comment

да, сконтао сам то, као и да ми треба једно 4000 тих донација да би ми брзина прања била једнака брзини пристизања кеша, ако/док не додају брже начине прања кеша...

Link to comment

Taman sam hteo da prekinem™, kad mangupi dodali nove proizvodnje i plasiranja, prodao sve i kupio par kompleksa i martova , ostalo sve ide u NYME :D Uz tim od oko 4500 advokata :isuse:evilsmile.gifPitanje za sve: da li ste tokom igranja uspeli da odolite nekom vidu varanja (autoklik, JS console skripta, itd... ) :fantom:

Edited by sdmjazz
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...