Jump to content

breaking bad


hattori

Recommended Posts

Kako bre samo tolko? Meni $2,848,912 per second a nisam se nešto udubljivao, radi lagano u pozadini (ne verujem šta pišem :D).edit. hatori uleteo i pokenjao mi se na trud

Edited by Renegade
Link to comment
Meni je rasplet od Hanka na WC šolji pa do samog kraja odličan, problem je bilo u svemu onome između ubistva Gusa i WC šolje.
E, jeste!To jeste sve prilično blesavo bilo.A Tod i njegove seljačine jesu najbezvezniji negativci, verovatno zato što su prosto glupe i zle sirovine i ništa više od toga.Nego, neverovatno mi je drago što je ricin bio za sluzavu i ljigavu Lidiju :0.6:Kako mi je ta ćurketina išla na živce pa to je strašno...
Pa nije planirao to mu je bila jedina sansa da oslobodi Dzesija i da se osveti. Sve i da mu to nije uspelo, on bi bio mrtav, porodica obezbedjena, Lidija mrtva, a tesko da bi se naciji cimali oko Skajlar i malog kada vise nema Volta. i ljiguše Lidije
Link to comment
moram priznati da je igrica postala vrlo nerealna, traze mi 32 triliona $ da bih potplatio nekog diktatora neke tamo zemlje, moze to mnogo jeftinije -_-
Nerealna :lol: Ja upravo kupujem Meth Star, orbitalnu laboratoriju iz koje valjam kristal vanzemaljcima jer je jedna planeta premala za moju narko-imperiju.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...