Jump to content
IGNORED

Ђускање са змајовима


porucnik vasic

  

45 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

A kada ga melisandra oživi, šta će da bude?
То је добро, питање, наиме, ако га оживи он је жив. Ако је зомби, онда је мртав, као што су и вампири (не) живи...
Link to comment
A kada ga melisandra oživi, šta će da bude?
A sta mislis?! Ako znas da se Targarieni vencavaju samo medju sobom i ako se kao fol ne zna ko je Dzonov otac, a on je led dok je ona vatra...? Edited by MayDay
Link to comment

Pa ne mora da ga oživi oživi, može samo da ga zaleči ili nešto. Mada ja ipak očekujem da će njegovo prvo poglavlje biti iz Ghost perspektive ili tako nešto, out-of-body experience warg-style.Inače Glase, nešto si pomešao, nema Balon Swan nikakve veze sa Džonom. To je ime onog jedinog pristojnog Kingsguarda, njega su valjda poslali u Dorne sa Gregorovom glavom. (Čini mi se da se pojavio tamo u jednom od preview poglavlja, ali nisam siguran.) Verovatno si ga pomešao sa Bowenom Marshom...

Link to comment
Verovatno si ga pomešao sa Bowenom Marshom...
Jašta no pomešao. 4 proboda "pa samo hladno", sumnjam da se to preživljava tako lako da se samo "zaceli", ali nada umire poslednja. Fuck me, ja sam dobar deo druge knjige čekao da se Ned pojavi iz nekog budžaka.
Sveže je pročitao knjigu, a nije uspeo ni sva imena da zapamti.
"Sveže" pročitao, nekada sam pravio pauze i po dve, tri nedelje i jače između 2, 3 glave tops koliko cepam u cugu, tako da je to sveže diskutabilan pojam. Pride mi Martin od silnih deskripcija i praznohodstva sugestivno pošalje mozak na ispašu (bez muda). A sumnjam da bi sva imena popamtio i posle petog čitanja i istinski se divim svakome ko do so.@mau, u krajnjem slučaju, nije ni bitno šta će da bude. Ja bi da neki Stark zabije nešto nekome negde i da malo okreće. Dojadilo mi je da su uvek sa pogrešne strane sečiva. Moćo... :naughty:
Link to comment
Ja bi da neki Stark zabije nešto nekome negde i da malo okreće. Dojadilo mi je da su uvek sa pogrešne strane sečiva.
Sve je realno prikazano; sve druge velike kuće su pametne, namazane, znaju šta je to politika, jedino su Starkovi glupi, nesnalažljivi, naivni itd. - a već je i Darvin je lepo sugerisao šta se sa takvima dešava. Proveli su se kao snaša sa sela na swingerskom partiju. Mene iskreno čudi kako su svi preživeli do tog momenta, do početka rata.
Link to comment
Sve je realno prikazano; sve druge velike kuće su pametne, namazane, znaju šta je to politika, jedino su Starkovi glupi, nesnalažljivi, naivni itd. - a već je i Darvin je lepo sugerisao šta se sa takvima dešava. Proveli su se kao snaša sa sela na swingerskom partiju. Mene iskreno čudi kako su svi preživeli do tog momenta, do početka rata.
Ne piše on istoriju sveta, no epsku fantastiku. I u najnaivnijim kućama nije čudo da postoji neka "Crna ovca" koja slomi kalup, da li svojom hrabrošću, ludošću, inteligencijom, čime god. Pri tom, nije baš da su svi oni baš toliko naivni, Džon prvi. Pre bih rekao da su svi ostali mnogo više beksrupulozni i podli nego oni glupi i naivni, ako bih morao da merim ta dva. Msm, šta, Ned ubijen, zavladao Rob, počeo da ređa pobedu za pobedom, do krvave svadbe rekao bi čovek da se po njih sve odvijalo odlično. No, nije da je najpametniji potez bio ona ispala svadbe sa onom Frejovkom al opet, rekao bih da je odmazda debelo premašila povod za istu...Sve u svemu, slobodno me nazovite naivnim čitaocem koji bi da se podilazi njegovim težnjama i očekivanjima... Mada, sve one slike sa prošle strane i činjenica da nisam jedini kome se ne sviđa ovaj StarkMasacr, možda i nije daleko od istine da ih Martin secira možda maaalo više nego što bi morao. U krajnjem slučaju, svakako da je u pitanju moj subjektivan odnos ka seči Starkova.Što se Arje tiče, čekam neka bitnija imena iz one "uspavanke" da joj se nađu na "igli". Edited by Glas RazumaN
Link to comment
Pa ne mora da ga oživi oživi, može samo da ga zaleči ili nešto. Mada ja ipak očekujem da će njegovo prvo poglavlje biti iz Ghost perspektive ili tako nešto, out-of-body experience warg-style.
+1, mislim da je tome i posluzio prolog 5te knjige.A i ja ocekujem od Brena da postane opaki mamojeb, kao onaj duh sume iz Princeze Monononoki :D S druge strane, Sansi zelim brzu i jednostavnu smrt jos od kraja prve knjige, no nikako to da dobijem -_-
Link to comment
S druge strane, Sansi zelim brzu i jednostavnu smrt jos od kraja prve knjige, no nikako to da dobijem -_-
Sa obzirom da je samo jedna Starkica za sada zgegnula, pitanje je kada će ti se želje ostvariti... Ako pak najebe Arja, evo kunem se, zapaliću sve knjige, snimiti u full HD rezoluciji ceo postupak i postaviću snimak na ovom topiku. Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...