Jump to content
IGNORED

Pink


steins

Recommended Posts

Just now, klimt said:

 

A ja prvi put uz Arsenija!

 

 

 Jeste spomenuo Vučića i Brnabićku pa se stekao utisak da je na našoj strani ali zamislimo da od 18.12. pink ode na đubrište istorije...

 

Ovaj se ne bi smirio dok ne bi zabranio sve osim Danice Crnogorčević, a indikativno je da je žena u mini suknji kurva kao što kaže Vuk Karadžić zaštićene grupe protiv kojih nema ruganja su muslimani i homoseksualci ?

 

Da, baš se tako izjasnilo više od 70 posto građana na popisu, nikako kao pravoslavci na koje svi smeju da udaraju :fantom:

  • +1 1
Link to comment
45 minutes ago, warp said:

 Jeste spomenuo Vučića i Brnabićku pa se stekao utisak da je na našoj strani ali zamislimo da od 18.12. pink ode na đubrište istorije...

 

Ovaj se ne bi smirio dok ne bi zabranio sve osim Danice Crnogorčević, a indikativno je da je žena u mini suknji kurva kao što kaže Vuk Karadžić zaštićene grupe protiv kojih nema ruganja su muslimani i homoseksualci ?

 

Da, baš se tako izjasnilo više od 70 posto građana na popisu, nikako kao pravoslavci na koje svi smeju da udaraju :fantom:

Samo neka Arsenije potkači DJ Žexa što više, to je korisno. Jedva čekam da se ovaj upeca pa uzvrati u svom stilu. 

 

Možemo malo da se zabavimo ovim glupostima, ali obojica su na mračnoj strani, i onaj iz naziva predstave će ih već nekako pomiriti.

Edited by klimt
  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, klimt said:

 

Možemo malo da se zabavimo ovim glupostima, ali obojica su na mračnoj strani, i onaj iz naziva predstave će ih već nekako pomiriti.

 

 Ma naravno, tako će i biti....ja samo kažem da bi mi zabavnije bilo da živim u drogiranim vizijama masnokosog nego u Srbiji gde bi se za išta bitno pitao riđobradi monah, imao sam i period loženja na pravoslavlje ali tada sam imao otok na mozgu, srećom prošao mi je i otok i loženje :fantom:

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...