Jump to content
IGNORED

Pink


steins

Recommended Posts

10 hours ago, salerokada said:

U jutranjem programu stručni konsultant Čedomir Jovanović doveden da prokomentariše protest opozicije u parlamentu. Ali nisam imao živaca da slušam šta priča, brzo sam otišao iz prostorije.

Pre 15 godina Čedaj je bio jedan od hrabrijih govornika, ne znam da li je to bilo zbog duha vremena, koje je omogućavalo hrabrije diskurse ili do njega samoga. Sad ne želim ni da ga vizuelizujem na pinkoidima, kvari mi sećanja. 

  • Haha 1
Link to comment
58 minutes ago, liberalni front said:

Pre 15 godina Čedaj je bio jedan od hrabrijih govornika, ne znam da li je to bilo zbog duha vremena, koje je omogućavalo hrabrije diskurse ili do njega samoga. Sad ne želim ni da ga vizuelizujem na pinkoidima, kvari mi sećanja. 

Dobrodosao ti nama...

Link to comment

jel masnokosi obecao da ukuda rialitije nakon majskih tragedija? meni se cini da jeste.

 

e, sad, ja takvim ljudima ne verujem ni da kazu da ce sutra da izadje sunce i svane dan, odvojim sat vremena svoje noci i pogledam nesto sto se zove 'elita7'. to je dno kace i smatrajte da sam se zrtvovao za forum umesto vas. takvog lazova skoro nismo videli. doslo mi je da dezinfikujem daljinski i ekran od sljama i gadosti koje on iz inata emituje idalje.

  • Hvala 2
Link to comment

Ma niko se neće odreći jeftine produkcije kojom mlati pare, što bi pravio nešto skupo i rizično , kad ovako uzima pare skupivši ljude s koca i konopca da riču i urliču oko  kulisa od šper ploče. Rešenje je uložiti dolar, dva , više i ozbiljnijom, edukativnijom, umivenijom produkcijom privući pučanstvo na svetlu stranu. 

Link to comment

ali to koliko se olupao sto je zurio sa Zadrugom ove godine nije montirano...

 

izgubio je u poredjenju sa 2022 7% na totalu i skoro 20% na 18-49 - kad nesto krene skrnavo, tesko se bitno popravlja !

Link to comment
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...