Jump to content
IGNORED

Uhvacen lopov, sta dalje?


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    158

  • kim_philby

    135

  • Turnbull

    106

  • Caligula

    85

@gag: moja imovina, moja mina!
razbio ga je finnis. ujedno mu je objasnio i da nema svako nameru da ubije samim tim što sedne za volan (što je ovaj tvrdio s obzirom na crne statistike)inače, ja bih baš volela da saznam nešto više o bakemonou kao osobi, da se upoznamo i razmenimo salvete -_-
Link to comment

Ovaj topik mnogo smesno izgleda kod mene, ovako masovno kolapsirano, povremeno prekinuto redom Bakemonoa.Ali, neka, zasluzili ste... and then some.

Link to comment
Još uvek se nadam odgovoru.
Privatni posed moze da ukljucuje i necije dvoriste ili imanje.Zamisli zalutas na necije neogradjeno poljance i dobijes metak bez najave. U tom smislu se slazem sa Kimom.
Link to comment
Privatni posed moze da ukljucuje i necije dvoriste ili imanje.
To je naravno sasvim druga stvar.Ja pričam o stanu (ili unutrašnjosti kuće).
Link to comment
Još uvek se nadam odgovoru.
pa napregni mastu malo. u realnom svetu granica izmedju finog sveta i provalnika nije tako ostra kao ovde na forumu, gde imamo uplasene domacine i zle lopove.situacija: imas rodjaka alkoholicara, koji nadnici po okolnim selima. e sad taj alkos ti se tu i tamo zavlaci u kucu, dok ti vozis kamion i na terenu si. prespava, popije, ode, a udje kroz prozor koji ti vec dugo ne popravljas jer ti ne dolazi na red.jednom je usao dok si u kuci. e sad, tebi je dosadilo njegovo ponasanje, jos vas ceka i sudjenje zbog neke medje, kamion ti se pokvario, a para nigde. pukne ti nesto u glavi, uzmes bokericu i odvalis coveka od zivota, iz cistog hira i besa.razlozeno na osnovne elemente, ovde se desilo da si ubio coveka jer ti je provalio u kucu. ali kada se udubis u materiju, zapravo si pocinio ubistvo sa predumisljajem.
Link to comment
Kime, zato ja tebe pitam, "a istraga ništa?" Istraga u smislu da se utvrdi da li je postojala provala ili nije.
pa to je valjda posao jebene drzave ili makar organizovanog i naoruzanog naroda.mislim, samo da dodam da bufao gresi. srbija jeste rakurs ali je valjda put da se to menja a ne da se naoruzavomo za jednu hobsovku apokalipsu.
Link to comment
razbio ga je finnis. ujedno mu je objasnio i da nema svako nameru da ubije samim tim što sedne za volan (što je ovaj tvrdio s obzirom na crne statistike)inače, ja bih baš volela da saznam nešto više o bakemonou kao osobi, da se upoznamo i razmenimo salvete -_-
Ti natural lawyers umeju da budu sasvim okej, dok ne dođe do homoseksualnosti.
Link to comment

I da, naravno da istrage treba biti, to mi se čini da niko nije ni tvrdio da ne treba.Meni je u celoj stvari apsolutno besmisleno ono "mora jednakom silom", čuj ja sad treba da čekam da li on uopšte ima nož, a i ako ga ima da li namerava da ga upotrebi ili možda ipak ne, a možda ima i sakriven pištolj, ali ako ga je i imao a nije ga upotrebio on je totalno fin i nevin, to što je upao u tuđu kuću nema baš nikakve veze.I onda mu ja npr pucam u kolena -- i masivno najebem i budem suđena za teške telesne povrede, pa mislim stvarno :blink:

Link to comment
Još uvek se nadam odgovoru.
mogućnost zloupotrebe čega? pravo da se srazmerno braniš već imaš. čak, nećeš biti kažnjena ako preteraš, postupiš nesrazmerno, braniš se jače nego što bi morala - ako sud zaključi da si se bila uplašila, iznenadila, da nisi navikla na takve situacije, da nisi iz opravdanih razloga mogla ispravno da sagledaš (ne)ozbiljnost napada ...koje pravo preko toga misliš da čovek treba da ima - pa da ja onda pokušam da kažem koje su eventualne zloupotrebe.
Link to comment
To je naravno sasvim druga stvar.Ja pričam o stanu (ili unutrašnjosti kuće).
ja ti odgovorio ti me ignorises ali nema veze. Edited by kim_philby
Link to comment
Svi da daju potvrdu da su imali susret sa provalnicima, ili da izadju iz diskusije odmah!To je adrenalin, pecina, moja kuca moj zamak, evolucija, milioni godina...ne razumeju to prokleti liberali!
:mellow:Negiras stvari za koje i ne znas da li su tacne ili ne iz prostog razloga sto se ne uklapaju u tvoj "svi se volimo" sistem.Ja sam imao pre 2 meseca situaciju kad su kolegi oteli mobilni dok smo bili u autu na raskrsnici. Ja sam bio samo vozac al svejedno navala adrenalina je bila itekako primetna. Umalo nisam okrenuo auto u suprotnom smeru na putu sa 3 trake :D Elem, ja sam se brzo smirio al kolegi je trebalo jedno sat vremena.Sve koje znam ovde su doziveli provale (ja na srecu jos nisam). I reakcije su razlicite - skrivanje, premlacivanje nakon pruzenog otpora, jurenje provalnika satarom itd itd... al ni jednom nisam cuo da je bilo bez stresa, adrenalina i emocija. A ovde se za takve stvari ljudi pripremaju unapred. U Srbiji sumnjam da vecini uopste pada na pamet da im se to moze desiti.
Link to comment
Meni je u celoj stvari apsolutno besmisleno ono "mora jednakom silom", čuj ja sad treba da čekam da li on uopšte ima nož, a i ako ga ima da li namerava da ga upotrebi ili možda ipak ne, a možda ima i sakriven pištolj, ali ako ga je i imao a nije ga upotrebio on je totalno fin i nevin, to što je upao u tuđu kuću nema baš nikakve veze.
mislim da ovde niko ne cita sta drugi pisu.evo treci put:zena ubije NENAORUZANOG MUZA KOJI SPAVA i postoji mogućnost da se to kvalifikuje kao nuzna odbrana.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...