Jump to content
IGNORED

Uhvacen lopov, sta dalje?


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Аврам Гојић

    158

  • kim_philby

    135

  • Turnbull

    106

  • Caligula

    85

Hella, kad prenosiš vesti o brutalnom gaženju deteta, pliz skloni avatar sa pijenjem kafe. Imaj toliko malo obzira (naravno, zavisi od tebe).

Link to comment

mislim da je više nego jasno da je to bilo upućeno dušebrižnicima kojima je smetalo to što je lik koji je pokušao da otme auto sa detetom pozadi, dobio koju ćušku

 

ajde da razumem da nekome smeta da je rulja npr krenula da gazi nekog džeparoša, ali za ono... jadno.

Link to comment

mislim da je više nego jasno da je to bilo upućeno dušebrižnicima kojima je smetalo to što je lik koji je pokušao da otme auto sa detetom pozadi, dobio koju ćušku

 

ajde da razumem da nekome smeta da je rulja npr krenula da gazi nekog džeparoša, ali za ono... jadno.

 

Ne, jadno je što se traže, i nalaze, izgovori za uživanje u spektaklu sadističkog nasilja nad savladanim čovekom. Ako ne vidiš u čemu je problem sa snimanjem i kačenjem na net snimka iživljavanja nad bilo kime, ne mogu ti pomoći.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

ne seri Vaso.

 

malo su ga nalupali i to je to, ništa posebno. Da su se sadistički iživljavali, to bi izgledalo malo drugačije.

 

I zaboravljaš da slični veoma često ne budu kažnjeni adekvatno što se tiče zakona. Siguran sam da bi isto tako branio nekog silovatelja ili pedofila, da bi se bunio ukoliko bi ga neko dodatno udarao, kada je već savladan, je l' tako?

Link to comment

Da, svako ko ne uživa u prizoru rekreativnog nasilja je neiskren. Prekidam ovde, ako već imaš moć telepatije, onda ne moram ništa da ti kucam, već sve znaš :)

Link to comment

mislim da je više nego jasno da je to bilo upućeno dušebrižnicima kojima je smetalo to što je lik koji je pokušao da otme auto sa detetom pozadi, dobio koju ćušku

 

ajde da razumem da nekome smeta da je rulja npr krenula da gazi nekog džeparoša, ali za ono... jadno.

Samo mi je (konkretno tu) taj smajli zasmetao, nemam problem sa postovanjem vesti kao ilustrovanjem Helline ideje prirodne pravde.

Link to comment

kako si džukački ubacio pojam "uživanje", ali ok, tebi na čast.

 

ne kapiram šta ti smeta. neko je napravio medijski sadržaj sa batinanjem, ti voljno uživaš (konzumiraš) taj sadržaj i odobravaš ono što vidiš. Sa druge strane, ja mislim da ovakvi incidenti nisu nešto što treba da se deli sa javnošću, i mislim da onaj ko koristi ovakav dogadjaj da bi napravio sadistički viralni video nije mnogo bolji od tučenog. oni što gledaju i dele ovakve stvari - pa, imamo drugačije poglede na svet, ali ih zbog toga ne smatram jadnima, niti sebe smatram moralnom gromadom. 

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Da, svako ko ne uživa u prizoru rekreativnog nasilja je neiskren. Prekidam ovde, ako već imaš moć telepatije, onda ne moram ništa da ti kucam, već sve znaš :)

 

 

Pa dobro, sve je stvar rezije. Da si gledao snimak tog istog coveka kako krade automobil u kome su ova zena i dete, pomislio bi "nadam se da ce neko da ga spreci i najebe mu se majke".

 

Ostaje 1 fakt (vezan za citav topik): ko je kome prvi nasilno usao u privatni prostor. Ko je prvi poceo, ko je prvi bez dozvole i saglasnosti krenuo da ceprka po tudjem zivotu. Jedna dobra pesnica (ili metak u nekim slucajevima) je sasvim opravdan odgovor.

Edited by Caligula
Link to comment

ne kapiram šta ti smeta. neko je napravio medijski sadržaj sa batinanjem, ti voljno uživaš (konzumiraš) taj sadržaj i odobravaš ono što vidiš. Sa druge strane, ja mislim da ovakvi incidenti nisu nešto što treba da se deli sa javnošću, i mislim da onaj ko koristi ovakav dogadjaj da bi napravio sadistički viralni video nije mnogo bolji od tučenog.

 

aha, sada je u stvari nesporazum bio u semantici :lol:

 

evo ja tebe ponovo pitam, da li bi tvrdio isto da je izašao video gde je rulja olešila pedofila koji je ponovo zlostavljao neko dete, odmah nakon što je odslužio prethodnu kaznu od nekih 6 meseci do godinu dana u zatvoru?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...