Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Tini nikad nisu odgovarali ovakvi slalomi. Mekana staza, prilicno ravna i siroko postavljene kapije u srednjem delu. U Zagrebu bi trebalo biti mnogo bolje. Mada zavisi naravno od Tolee :fantom:

Link to comment

#fantazi

 

8 pogodjenih i samo 2 na mestu. A tako je malo falilo da bude i dosta vise. Kirgaser na 11.mestu za 5 stotinki, a gadjao sam je na 10.mestu. Hosp 7. ja je gadjao na 6. MPH peta, kod mene cetvrta... Na primer da je ispala Wendy bilo bi 9 pogodaka i 5 na mestu. Tako blizu, al jbga. Nije ni ovako lose. 

 

 

edit: i ajde molim vas pogledajte moj tim u fantaziju. Jel i vi vidite gomilu praznih mesta? Izgleda ista stvar kao kod Tole :(

Edited by Timmy
Link to comment

Tini nikad nisu odgovarali ovakvi slalomi. Mekana staza, prilicno ravna i siroko postavljene kapije u srednjem delu. U Zagrebu bi trebalo biti mnogo bolje. Mada zavisi naravno od Tolee :fantom:

 

Pobedjuje Tina u ZG-u, planovi su mi se promenili, urodile su plodom tvoje pretnje zatvorom. Mozemo poceti sa slavljem.

 

Timmy, aha, i tebi se zeznuo tim. Nista od toga do kraja sezone. A u pogadjalici po 1787. put ove sezone imam 45 poena. 8 tacnih, niko na mestu. A najlaksa stvar na svetu je staviti Shiffrin na prvo i pogoditi. :isuse:

Link to comment

Toli,Mauciu,Timmiju i Renneu zalim srecnu Novu Godinu sa puno snega i bez otkazivanja takmicenja,naravno i zdravlje,srecu...Ovo je po posetama nesto kao porodicni topic,ne trebaju ni prsti obe ruke da se svi nabrojimo :lolol: Sebi zelim da ne propustam trke,kao sto sam propustio mnoge ove sezone.Podrazumeva se da zelim da Hirser ne osvoji Veliki globus,da Jansrud osvoji.Da Austrijanci lose prodju u SK ukupno,kao i na Svetskom prvenstvu.Kod zena recimo MPH,ali posto je to naucna fantastika,onda Sifrinova.Da ne bude da svi navijamo za Tinu  :D

Link to comment

A i Sifrinova je naucna fantastika, cak je i Feninger naucna fantastika u ovom trenutku, tako da srecna nova godina i tebi. :D I ostatku porodice na topiku, moj poklon vam je sto ovo gledam iz kreveta, a ne sa Sljemena. 

 

Ne bi mi smetalo da se staza raspadne vec posle prve takmicarke.  :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...