Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

A kako se lepo videla razlika izmedju onako opustene i tecne prve voznje i svih onih frustrirajucih stegnutih iz skoro cele ove sezone, i onda sve upropasti jos jednom takvom.  :isuse:

Link to comment

Da li je moguce da se srednji deo staze toliko raspao vec posle Fenninger kad sve gube bar 3 desetinke izmedju 1. i 2. prolaznog vremena?! Uzece Anna i ovaj i veliki globus.

 

Nadam se da sam je sad izbaksuzirala.  :fantom:

Link to comment

uz to ovo je skracena staza, na takvim se teze moze nadoknaditi svaki zaostatak.

juce je tina imala bolji startni broj od fenninger u prvoj voznji. danas je obrnuto. mislim da to iako utice ne donosi presudnu prednost jer evo je na drugom mestu trenutno marmottan sa startnim brojem 10.

Edited by Bane5
Link to comment

Marmottan (koja je bila fantasticna i juce) je, cini mi se, jedina koja je izgubila samo dve desetinke u odnosu na Fenninger izmedju prvog i drugog prolaza. Naravno, nisu presudni uslovi na stazi, ima nesto i u skijanju. :) Anna je odlicno vozila, samo mi se cini da je taj srednji deo popustio odmah nakon njene voznje, prosto zato sto su bas sve tu dosta gubile, i to bez nekih velikih gresaka, ali u donjem delu staze je nekoliko njih uspelo da smanji zaostatak.

Link to comment

Oduvala je Fenninger obe voznje. Ostaje triler zavrsnica za veleslalomski globus, a i za veliki. Navijam naravno za JLV u veleslalomu, a za veliki ne mogu da se odlucim, bila bih za Fenninger da nije Austrijanka, previse mi gadno da uzmu i muski i zenski. Tek sad mi je bas zao sto nema Weirather. 

Link to comment

Ligety 6. pobeda u Kranjskoj! :Hail: 50 poena prednosti za Hirschera pred poslednji veleslalom, prakticno samo pobeda daje neku sansu Ligety-ju, bice ludilo! :D

 

Shiffrin je objasnila neke stvari prvom voznjom, ostaje jos samo da se vidi moze li vec danas do drugog globusa u svoje 3 sezone u SK. :Hail:

 

Edit: Valtere, ne da si izbaksuzirao Åre!

Edited by Naa
Link to comment

Jeste da je ionako imala slabe sanse, ali bar Marlies sigurno nece uzeti globus. 

 

Edit: A ova voznja Anne Swenn-Larsson je razlog zasto navijam za Svedjanke! 

Edited by Naa
Link to comment

Mikaela. :pera: Drugi globus od ko zna koliko u narednim godinama.

 

Svedjanke :Hail:

 

Makar su ove najbolje imale iste uslove, pa to nije presudilo.

Edited by Naa
Link to comment

Nisam naravno imao nameru da izbaksuziram Are,ali suncano vreme me prijatno iznenadilo.Uvek je nekako tmurno.Posebno ono jezero koje onako tamno sivo izgleda kao da ce iz njega da iskoci neka neman.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...