Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Smorilo me jako sta su uradili sa mojom omiljenom disciplinom veleslalomom. Traju trke po minut i 20 sek (zbirno 2min40sek :o), skijasi dolaze mrtvi na cilji. Postala je borba ko je jaci i izdrzljiviji, a ne ko je bolji skijas... U velikom sam poslu, pa nisam ni stigao da razmisljam sta se danas vozi, naletim na tvu i pocnem da gledam i uveren da je super G. KOofiguracija staze takva, ima i terenski skok... Pa gledam, cudni mi brojevi skijasa.. I onda ovaj pomene drugu voznju i ja tek shvatim da je to GS :isuse:

Edited by Timmy
Link to comment

A neverovatna glupost organizatora. Proglasili su pobednice nakon sto su najboljih 30 iz prve voznje kombinacije zavrsile trku, a pre nego sto su startovale Kirgaser i Sifrin. Na kraju je Sifrin bila osma sa manje od sekunde zaostatka u odnosu na trecu. Pa nije mnogo falilo da se bas obrukaju i da moraju novo proglasenje pobednika... Izvinjavam se sto danas samo hejtujem. Ali sta cu kad je tako :(

Link to comment

Odlican slalom, 14 vreme. Bravo.

Posebno bravo za ovo. Pogotovu sto je startovala kao 40 i neka u slalomu. Da je uspela da udje u 30 u SG imala bi rezultat izmedju 15 i 20 mesta.

Link to comment

Lara protiv Linzi

 

 

 

Mi sve već znamo, ona voli da pravi dramu. Ovo nije ni prvi, a ni posljednji put. A ja bih trebalo samo da skijam
Link to comment

Pinturault pobedio u cetvrtom veleslalomu za redom. Zaostaje 91 bod za Hirscherom u GS plasmanu, dve trke do kraja. Da se setio trku-dve ranije da ume da vozi, uzeo bi ga.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...