Jump to content
IGNORED

To ima samo kod nas - Ćumezi™


kud_genijalci

Recommended Posts

a ona JAT-ova birtija sto gleda na crkvu st. marka, nasta to lici sada? pamtim je kao kvalitetno dilersko mesto, povezano sa kadrovima JAT-a, doduse od pre 25+ godina.
Misliš na bife "Lasta"?
Link to comment
  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud_genijalci

    19

  • kapetanm

    14

  • *edited by mod

    8

  • boshoku

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

To se bese zove Mala banka ili tako nesto :) Moram priznati da nisam bio nikada i ako mi je relativno u komsiluku...Bio posle godinu dana u Sumadiji pri dnu Nebojsine. Sve i dalje isto, odlicna kuvana jela, uzeli kolenicu s kupusom i telecu glavu u skembetu, sve dobro.

Link to comment
To se bese zove Mala banka ili tako nesto :) Moram priznati da nisam bio nikada i ako mi je relativno u komsiluku...Bio posle godinu dana u Sumadiji pri dnu Nebojsine. Sve i dalje isto, odlicna kuvana jela, uzeli kolenicu s kupusom i telecu glavu u skembetu, sve dobro.
to se zove lasta i nalazi se pored jata, prema crkvi sv. marka. sa druge strane poslovnice jata u bulevaru, prema posti bila je birtija cijeg se imena ne secam. mala banka je preko puta, na mestu poslasticarnice seherezada, pored ceske ambasade. na uglu bulevara i resavske bila je mala madera.
Link to comment
to se zove lasta i nalazi se pored jata, prema crkvi sv. marka. sa druge strane poslovnice jata u bulevaru, prema posti bila je birtija cijeg se imena ne secam. mala banka je preko puta, na mestu poslasticarnice seherezada, pored ceske ambasade. na uglu bulevara i resavske bila je mala madera.
Mali Excelsior?
Link to comment
Bio posle godinu dana u Sumadiji pri dnu Nebojsine. Sve i dalje isto, odlicna kuvana jela, uzeli kolenicu s kupusom i telecu glavu u skembetu, sve dobro.
Sumadija nije bas cumez, to je izvrsni restoran domace kuhinje, pridruzujem se hvalospevu:)
Link to comment
to se zove lasta i nalazi se pored jata, prema crkvi sv. marka. sa druge strane poslovnice jata u bulevaru, prema posti bila je birtija cijeg se imena ne secam. mala banka je preko puta, na mestu poslasticarnice seherezada, pored ceske ambasade. na uglu bulevara i resavske bila je mala madera.
Ja sam i mislio na preko puta Jata.
Link to comment
  • 4 weeks later...

ЗЛАТНИ СТЕКU Vardаrskoj, skoro pa na ćošku s Južnim bulevarom.Rade samo do 20.00.Reklamiraju svu silesiju gotovih jela i roštilja, ali u životu ne videh da neko jede.Reklamiraju i Zlatorog točeno (što i piče na pipcu), ali ni toga, naravno, ne beše.Uzeh samo Nikšićko.Za to vreme je jedan "majstor" (pravi naš hauzmajstor), nacrvcan pokušavao da im opravi vrata. I sve lepo objašnjavao zašto mora da duva promaja zašto moraju vrata da se klimaju ...

Link to comment
  • 8 months later...

dve lipe. naravno bulevar, sa lijeve strane nekih 50 metara iza raskrsca sa ustanickom, kod stanice busa 309. ekipa su uglavnom zemljaci i zidari koji cugaju pivo u 9 ujutro. jednom sam se tamo sklonio od pljuska ali me je gazda (bradati namcorasti zemo koji se nije nasmijao od 1972ge) izbacio na pljusak jer nisam nista narucio. enterijer su metalplasticni stolovi, na podu su neke ruzne plocice, na zidovima nema nista.jutros su par stolova zauzeli neki pijani partizanovi navijaci, vesela ekipa, pjevali su u 9 ujutro.

Link to comment

Ja voleh pokojno Arilje. Sednemo napolje i pogađamo zašto koja ulazi u ginekološku ordinaciju pored. Sport za dokone radne sate.A ne ko sad, po forumima.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...