Jump to content
IGNORED

To ima samo kod nas - Ćumezi™


kud_genijalci

Recommended Posts

XI je u Gospodara Vucica a ovo je poslednja ulica desno pre gimnazije kada se ide od Juznog Bulevara uz Gospodara Vucica
erm... nije bas gospodara vucica, pre ce biti grcica milenka. a projektant je jbmlg, todora dukina mozda ili djordja kratovca mozda...
Link to comment
  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud_genijalci

    19

  • kapetanm

    14

  • *edited by mod

    8

  • boshoku

    6

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sramim se priznati, ali "Zlatno Brdo" nisam posetio. Mada znam neke likove koji su manje više redovni, a koji idu tu od prošle godine kada im je srušen bircuz koji je bio u prolazu od Cvetka ka M. Rakića. A znajući njih (Vajnhauzovani su 10 do 20 sati dnevno), verujem da nikad nije dosadno.
Zlatno Brdo u Paklenoj kuhinjiObrati pažnju, tamo je svaki put ovako, zato volim da idem
Link to comment
erm... nije bas gospodara vucica, pre ce biti grcica milenka. a projektant je jbmlg, todora dukina mozda ili djordja kratovca mozda...
Lapsus. Seku mi se ulice fakulteta i srednje skole pa ih stalno mesam <_<
Link to comment
Podsetite me malo za to kod Jedanaeste - koja beše ulica, ne mogu da se setim ?
Oba objekta su ti kad ides od ustanicke uz zgrcis mi milenka, sa leve strane. Projektant je tu negde malo iznad ulaza u skolu, a talambas, negde u visini c marketa.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ono mesto u Bulevaru zove se BOSKE.Inače ima još jedno ćumez mesto, u - Sinđelićevoj; resoran Vrnjačka Banja.A na Zvezdari, kada se siđe onom ulicom koja se takođe zove Branka Krsmanovića ali nije ona kod Krsta, većs e spušta do D. Tucovića, ima jedno mesto, opasano trskom. Totalno opičeno.Jedan ćumez je doskora bio u ulici Đuke Dinića, mesto se zvalo Tri brata. Bez stolica, samo stolice pored nahtkasni. Ekipa je uglavnom dolazila i Kajmak i Boske.jedno mesto na granici ove dve vrste je St. Stop kod Kalenića. Zapravo nosi adresu Kalenićeva br. 1, iak oje to kraj >Sinđelićeve. Samo šankovi, nema stolova, ali je radno vreme tajna. To jest, piše od 8 do 20, ali je otvoreno po ćefu vlasnika.

Link to comment
Ono mesto u Bulevaru zove se BOSKE.Inače ima još jedno ćumez mesto, u - Sinđelićevoj; resoran Vrnjačka Banja.A na Zvezdari, kada se siđe onom ulicom koja se takođe zove Branka Krsmanovića ali nije ona kod Krsta, većs e spušta do D. Tucovića, ima jedno mesto, opasano trskom. Totalno opičeno.Jedan ćumez je doskora bio u ulici Đuke Dinića, mesto se zvalo Tri brata. Bez stolica, samo stolice pored nahtkasni. Ekipa je uglavnom dolazila i Kajmak i Boske.jedno mesto na granici ove dve vrste je St. Stop kod Kalenića. Zapravo nosi adresu Kalenićeva br. 1, iak oje to kraj >Sinđelićeve. Samo šankovi, nema stolova, ali je radno vreme tajna. To jest, piše od 8 do 20, ali je otvoreno po ćefu vlasnika.
Ne bih rekao da je kod lepog Joce cumez a ovo kod Kalenica je St. Tropez a ne St. Stop.
Link to comment
Ne bih rekao da je kod lepog Joce cumez a ovo kod Kalenica je St. Tropez a ne St. Stop.
Kockasti stoljnajci™ su dovoljan kriterijum za ćumeznost™.A St. Trop je ipak St. Trop, proverio sam - još nisam toliko oćoravio. Štaviše, mesto je kultnije nego što se moće pretpostaviti, dapače umetničko.
Link to comment

Verovatno jeste St. Trop ali nikako nije St. Stop kao sto si napisao u prvom postu. Mesto nije kultno jer bi u kultnom mestu neko sa vremena na vreme i zeleo da se pojavi. Ovo je jednostavno mesto za gradske alkose.Nego jos si ostao duzan za objasnjenje zasto je kod Lepog Joce cumez i jos cudnije zasto je Popusaj u Sindjelicevoj sveCko a nase?

Link to comment

Ma nije veerovatno nego sigurno St. Trop. Vlasnik Lepi Dragan ((Cvejić).Tek sada vidim da sam ukucao St. Stop, hm, to je tipfeler. Mesto pominje nekoliko naših glumaca kao mesto svojih alkoholnih štrapaciranja. Pokusaj_velika-12342-1-2_220x0.jpgVrnjacka_Banja_MIR_15-46958-1-2_220x0.jpg

Link to comment

"Promasaj" mi je zagusljivo mesto a i gazda je ok lik samo ume ponekad prilicno da udavi. Bastu su uredili koliko se moglo ali je na kraju to ipak samo prilaz parkingu.A kod Lepog Joce tj u Vrnjacka Banja je ipak dobra kafana kojoj jedino smeta to sto se nalazi zavucena izmedju dva bolje i poznatije kafane pa ne moze da dodje do izrazaja. ali svakako je daleko od cumeza.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...