Jump to content
IGNORED

Putovanje u Hrvatsku


El Guapo

Recommended Posts

A што тролујете тему?

i evo, posle sati i sati najgoreg maltretiranja i hiljade i hiljade reporta evo je stize i nasa milicija

nadam se da ce ovaj toni nestati kao onomad tema o fk radnicki :fantom:

 

:naughty:

vidi ga ovaj, vreba iza svakog coska  :ph34r: Edited by pbg12345
Link to comment

Ima i konpromisna varijanta, skrenut na Sisak pa Petrinja, Vrgnmost, Vojnić, stara cesta, Knin, Drniš, malo autoceste da se pomiriše, the end. Ode se i u Biksać ako se ima vremena.

 

tuda ide ovaj bus bs tursa bgd-split, putuje se do splita celu vecnost..

Link to comment

Kolima doduse. Jeli jagnjetinu kod onog nekog lika koji je drzao u zemunu pa se vratio. Ispred kafane samo srpske table :)

Zanimljiv je i taj put. Pogotovo kad ne voziš

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Kolima doduse. Jeli jagnjetinu kod onog nekog lika koji je drzao u zemunu pa se vratio. Ispred kafane samo srpske table :)

Zanimljiv je i taj put. Pogotovo kad ne voziš

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

isla pre par godina tim putem, suta cu opet. al prolazimo zorom, secam se knina kroz polumrak.

samo da stignem, janjetina pod pekom ce se jesti na otoku :s_w:

(ne podsecaj za srpske table..moja nejaki auto ne moze vuci cetvoro a drugar nece da idemo nj. kolima jer se boji proci s srpskim tablama kroz split na trajekt. ej...proci, ne boraviti. debil)

Link to comment

ja popodne ili sutra krecem za pulu, znamo li ima li guzvi na granici?

 

edit

ako krenem danas, to podrazumeva spavanje na kordunu, kupanje na korani na veljunu i posetu savicu, tako da je to pozeljnija opcija. :)

Edited by nenad
Link to comment

isla pre par godina tim putem, suta cu opet. al prolazimo zorom, secam se knina kroz polumrak.

samo da stignem, janjetina pod pekom ce se jesti na otoku :s_w:

(ne podsecaj za srpske table..moja nejaki auto ne moze vuci cetvoro a drugar nece da idemo nj. kolima jer se boji proci s srpskim tablama kroz split na trajekt. ej...proci, ne boraviti. debil)

Mi prosle godine ostavili auto sa srpskim tablama parkiran na ulici u sred Splita. 7 dana. Nista mu se desilo nije. :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...