Jump to content
IGNORED

Gotivni gradovi koji nisu na Top listama


Muwan

Recommended Posts

On 10. 8. 2024. at 7:46, Sandradjer said:

Spremam se za Rigu. Izbacili mi saputnici Viljnus, kao nije nesto, a ubacili Helsinki (jaoj sramota me da priznam, nikako se Helsinki i ja nismo povezali :blush:). Pusticu da mi se slegnu utisci, ali mrka kapa :D

 

 

Isti utisak za Helsinki, doduše bili smo dan ako se dobro sećam iz dva puta kada se sve sabere ali malo me je šta tamo dojmilo.

 

 

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, Mil@n said:

 

Isti utisak za Helsinki, doduše bili smo dan ako se dobro sećam iz dva puta kada se sve sabere ali malo me je šta tamo dojmilo.

 

 

Ne znam kad si bio, ova nova biblioteka je odlicna. Kao nesto uce tamo :D. Poziras i spremas ispite. Raj :D.

Najveca mana nedostatak parkova i pesackih zona po centru, zbog toga mi je grad totalno bzv. Osecala sam se kao da sam u bulevaru nonstop :sad:.

Rekose mi da Helsinki lici na Stokholm (nece me videti verovatno). Kopenhagen mi se bas dopao ako je za poredjenje 

 

IMG_20240817_104200.jpg

  • Wub 1
Link to comment

Ma gde liči, Stokholm je meni prelep bio, celog sam ga prošpartao. Ostrvca, mostovi, gamlastan tj stari grad, meni jako jako lep utisak ostavio. 

 

Bio kad i Helsinki ima barem 10 godina. 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, jms_uk said:

Je li neko isao u Geteborg?

Nope al su mi ga Svedjani nahvalili, kazu Stolkholm govna da jede u odnosu na njega.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...