Jump to content
IGNORED

365(ne)lepihdana


kim_philby

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • morgana

    152

  • Turnbull

    137

  • Аврам Гојић

    120

  • gospa buba

    87

pa mislim, osim u kaubojskim filmovima gde se zakopavaju na rancu, da to nigde nije dozvoljeno... i ne treba, po meni, ni da se pravi biznis od toga...

sta je sledece, privatni zatvori?

 

Neka me neko ispravi ako gresim ali privatni zatvori postoje ponegde.

Za groblja ima svakakvih resenja sirom planete, neki ljudi drze urne svojih najblizih po kucama, negde se sahranjuju sto kazes na porodicnom imanju (bilo nekad i kod nas).

Link to comment

u mom selu nije dozvoljeno da se od toga pravi biznis, mozes se jedino pod striktno definisanim uslovima upokojiti na svom imanju ako dobijes odgovarajuce dozvole od nadleznih, koji su duzni  da provere uslove...

Link to comment

Neka me neko ispravi ako gresim ali privatni zatvori postoje ponegde.

Za groblja ima svakakvih resenja sirom planete, neki ljudi drze urne svojih najblizih po kucama, negde se sahranjuju sto kazes na porodicnom imanju (bilo nekad i kod nas).

 

privatni zatvori postoje, u Americi

direktna posledica tog sistema je da su USA danas zemlja sa najvise zatvorenika po broju stanovnika... daleko iznad svih "nedemokratskih" zemalja poput Kine, Severne Koreje (!!) i ostalih... privatni zatvori su jedna od vecih americkih sramota

Edited by braca
Link to comment

^^u britaniji recimo jeste, i u americi, da ne trazim sad pojedinacno za svaku zemlju.

 

kad razmislim, nisam iznenadjena sto u francuskoj nije dozvoljeno.

 

ne mozemo uporedjivati zatvore sa grobljima, ne donose iste sistemske aberacije 

Edited by morgana
Link to comment

Brate, moram da izmislim nesto ovakvo da uzmem pare naivnima :D

 

Jao, ne staj mi na muku. Ja imam skoro potpuno spreman spektar za, sad, da li "ordinaciju", da l' "studio" ili najpre "atelje" - astrologija, numerologija, hiromantija + life coaching. Ove prve tri stvari savršeno dobro "znam" da nikad nije bilo nezadovoljnih po žurkama kad se zapijem, tako da verujem da bih sasvim lepo mogao da zarađujem po Srbiji, jer ima ljudi koji su neviđeno povodljivi.

 

A lajf koučing za savremene ljude koji gledaju u budućnost, to mi je još lakše od gledanja u dlan.

 

Al' me jebe taj moral pa ne mogu. :(

 

Link to comment

privatni zatvori postoje, u Americi

direktna posledica tog sistema je da su USA danas zemlja sa najvise zatvorenika po broju stanovnika... daleko iznad svih "nedemokratskih" zemalja poput Kine, Severne Koreje (!!) i ostalih... privatni zatvori su jedna od vecih americkih sramota

 

Ne sporim, samo rekoh da mislim da postoje.

 

Ali, sto kaze Morgana, nisu mi groblja u istoj kategoriji sa zatvorima. U Srbiji bih recimo pozdravila inicijativu za spomenuto groblje za kucne ljubimce. Trenutna situacija je ili da zoves zoo higijenu ili kako se vec zovu da odnesu i spale ili da krisom sahranjujes ljubimca negde, da te niko ne vidi jer je zabranjeno.

Link to comment

jedan tako nije hteo da plati komunalno da mu spale psa, nego ga je odneo na nekakvo indijansko staro groblje da ga u sahrani za dz al je ovaj posle ustao iz groba i poceo da pravi sranja.

Link to comment

Ne znam da li ste imali prilike ovo da vidite: Controlling magazin

 

Ljubav je pokretač svega u životu. Ona nas podstiče da budemo bolji i da pomeramo granice. Tako je i nas, velike zaljubljenike u controlling, podstakla da pomerimo granice kreativnosti i da konstantno širimo controlling viziju.

super im je naziv magazina

MV5BMTQ3MjM3ODU1NV5BMl5BanBnXkFtZTgwMjU3

 

inače, ako išta uspe da mi ogadi vino en general, to će biti način na koji ga rabi naša™ novokomponovana korporativna gologuzija i aspiranti.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...