Jump to content
IGNORED

Južnoamerički fudbal & copa libertadores


Mark Rothko

Recommended Posts

Бока изгубила кући. Да ли је неко гледао?

Ривер се касно пробудио. Д'Алесандро изгледа као рекреативац.

Link to comment

Ja gledao boku. Bas su losi, ni senka sampionske ekipe. Trener je generalno istumbao formaciju, al je napad najvrci problem. Tecez se ne vidi a umesto romanjolija je dosao brat osvaldo; i tako...

 

U derbiju rosarija crntral razbio bojse a gledo sam i derbi sao paola, gde je korintijans dobio 2:0. Prvi gol pao posle greske stopera; fali im ovaj nas, sto bi se reklo :)

Edited by Bright Billy
Link to comment

San Lorenzo se mučio i nezasluženo dobio. Nastavljaju da igraju kao da su se juče sreli. Sudija im je odsvirao, po meni, nepostojieći penal, koji su pretvorili, da bi par minuta kasnije protivnik dobio drugi žuti (nisam video faul, samo grafiku isključenja), nakon kojeg su napadali u talasima do kraja meča i postigli pogdak u poslednjem trenutku meča. Sarmiento da dođe u JSL da ga nauče kako da se brani u bunkeru. Ovi mečevi pokazuju zašto koliko nam je liga defanzivno taktički spremna. San Lorenzo nije mogao da se sastavi do crvenog kartona, a nakon toga Sarmiento nije mogao da izbaci loptu iz 16.

Link to comment

a gledo sam i derbi sao paola, gde je korintijans dobio 2:0. Prvi gol pao posle greske stopera; fali im ovaj nas, sto bi se reklo :)

 

Doveli su štopera juče iz Porta na pozajmicu. Nedostaje im i dubina u veznom redu.

 

edit. Mada izgubiti od Corinthiansa koji je promenio ceo sastav je zaista "uspeh".

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Doveli su štopera juče iz Porta na pozajmicu. Nedostaje im i dubina u veznom redu.

 

edit. Mada izgubiti od Corinthiansa koji je promenio ceo sastav je zaista "uspeh".

Ајде Крнтијанс што их је тукао, еко и Стронгест. :isuse:

Link to comment

Jel prenosi to Arena ili neko od nasih? (ili vijate streamove?)

На арени иду прегледи кола бразилске лиге. Лани су имали преносе, ове године сам гледао пар прегледа али још ниједан пренос. Они сад играју првенства по државама.

ПС

Арена преноси Копа Либертадорес, аргентинску лигу и бразилску Паулисту (првенство државе Сао Паоло).

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

Sao Paulo je i baraz odigrao kilavo, no ovo sinoc je dno. Bolivijce volim zbog kladionice i golova, ali ne dati gol protiv tima koji se i u domacoj ligi retko odbrani(i nije previse takticki potkovan), je skoro neverovatna stvar.

Link to comment

Прије пар минута Арена завршила снимак утакмице Сао Паоло-Стронгест. Сао Паоло је заиста у очајном стању.

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

dobi san lorenzo 3-2

 

ne znam dal postoji negde neka objedinjena statistika, al smem da se kladim da je argentiska primera liga sa ubedljivo najvise crvrnih kartona...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...