Jump to content
IGNORED

Južnoamerički fudbal & copa libertadores


Mark Rothko

Recommended Posts

Ja sam uzivao u Colo Colo-U. Catolica derbiju, mada je bio skroz jednostran mec(uz par neiskoriscenih zicera za Catolicu, u prvom poluvremenu). Colo Colo prijatno iznenadio. Odlicna realizacija kontri; vesto su koristili uobicajeno otvorenu igru gostiju.

Link to comment

A zasto ti je River drazi? Ozbiljno pitam, o rivalstvu River-Boka znam prilicno malo. Ima onaj stereotip Boka radnicka klasa, River visa klasa, ali to mi nekako zvuci pojednostavljeno.

 

old school cigani standardno vise gotive river

Link to comment

Boku? Ako je tako onda navija za pravi tim.

 

Tako je brate midle. Ko posle maradoninog oprostaja na bombonjeri, gde debeli prekida tekmu na svakih 5 minuta da place i peva, moze da navija za neki drugi argentinski tim, nije covek.

Link to comment

A zasto ti je River drazi? Ozbiljno pitam, o rivalstvu River-Boka znam prilicno malo. Ima onaj stereotip Boka radnicka klasa, River visa klasa, ali to mi nekako zvuci pojednostavljeno.

Врло поједностављено. Али и да је истина што би било битно?

 

old school cigani standardno vise gotive river

То и плус било је тамо почетком деведесетих пар занимљивих застава на Монументалу.

Link to comment

Au, al puca river..

Ривер је напросто ужасан. :isuse: Продали су су све што вреди, а замене никакве. Штета, што више од наших цигана не прати Ривер, па да закукају коначно са разлогом.

Link to comment
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...