Jump to content
IGNORED

Koji digitalni aparat da kupim...G9 ili....?


yolo

Recommended Posts

@gazza1: EP-M1 nema blic. A cena je kao E-PL1, koji ima blic... ovde - samo spor fokus i ne baš najsjajniji low light, za E-PL1. EP-M1 - vele ima brz autofokus, ali ne znam da li je dobar pri slabom osvetljenju, i vele da je zakukuljen zamumuljen, i da sam moraš da rotiraš slike (u ovo digitalno doba)... Samo da jeste jeftin, jeste.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Dodatak, izgleda da E-PM1 ima dodatni blic u pakovanju, najčešće. Tako, da se ispravim. Uz to da se i pohvalim kada sam već tu. Kupio samsung WB750, a WB500 poslao na servis.Izašao me 135e preko amazon.de, samo što sam ga poslao ortaku pa mi ga je on doneo.Sada više nisu metalni, sve plastika, 18x optika, nešto slabija baterija, ali brzi cmos senzor, panorame i sve to. Ok fotkić za te pare.

Link to comment
rekoh, ako se ceka nesto epohalno tipa prelazak na full format u ovom rangu
sony RX1, full frame compact :ohmy:cijena prava sitnica, 2.800 doloresakontam da ce za godinu dana FFC kamere kostati ispod hiljadukakva frka na trzistu, ugazice jadne DSLR-ove nacisto
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Ne znam kako je u Frankfurtu, ali u BG je filmsko stanje sranje. Gledaj recenzije bezogledalaca i pripadajućih palačinaka. Znam da je Samsungova 30-ica nešto mnogo dobro, za ostale stvarno nemam pojma.

Link to comment
Posto odavno nisam opaljivao filmski
geek moment # :s_d:is that a pocket in your pocket or u r just wearing cargo shorts, tuzno uzdahnuse pikolete svih zemaljapsza pravog hipstera samo lomo
Link to comment
  • 1 month later...

pa tela bi da se bavim profesijonalno fotografijom.... kaaao.... misim, kad budem imala vremena..... misim, skupila sam neke parice za neko fino fotoapart-cudovistance, a ovo svi hipsteri hvale :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...