Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Snimanje osme još nije ni počelo, mislim da još nije ni finaliziran scenario, bilo je procurelo za prvih par epizoda, ali pitanje je koliko od toga će zapravo završiti u samoj seriji, tako da poslednje dve ove sezone

Link to comment

Sačekaj, ako je tačno da WW ne mogu preko Zida, u čemu je strateški problem Vesterosa? Dovoljno da se vojska povuče na 10 km južno od Zida, i tamo dočekaju zombije sa zmajevima, običnom i divljom vatrom, dok WW gledaju preko Zida. Bilo bi gadno, naravno, ali ta vojska zombija ne bi ni do Vinterfela stigla bez WW, jer je u pitanju masa beskrajno spore pešadije koja se bori bez ikakvog lukavstva ili taktike, samo običan rush. Dotraci na konjima sa zapaljenim strelama bi mogli da reše ovu vojsku bez ikakvih gubitaka.

 

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk

 

Problem je sto do sada nisu imali zmajeve, a sada kada ih ima njihovoj vlasnici je bitnije ko je No. 1 u feudalnoj piramidi nego zaustavljanje zombija.

Link to comment

Snimanje osme još nije ni počelo, mislim da još nije ni finaliziran scenario, bilo je procurelo za prvih par epizoda, ali pitanje je koliko od toga će zapravo završiti u samoj seriji, tako da poslednje dve ove sezone

Čitao sam za te dve, ono je previše suludo čak i za kurcotrgovce :D

Link to comment

+1

 

Sersei bi se pojebala sa Zombijem i onda bi zajedno udarili na Zmajorodicu :fantom:

 

Najbolje je što Cersei već ima svog zombija, a Dragonstone Retard Crew misli da moraju da joj donesu još jednog da bi poverovala da zombiji postoje i nekako im se patriotski pridružila.

Link to comment

Čitao sam za te dve, ono je previše suludo čak i za kurcotrgovce :D

To što je "procurelo" za prve dve epizode 8. sezone je čista mašta... neko je iskoristio što je HBO hakovan da malo troluje :)

 

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Link to comment

Najbolje je što Cersei već ima svog zombija, a Dragonstone Retard Crew misli da moraju da joj donesu još jednog da bi poverovala da zombiji postoje i nekako im se patriotski pridružila.

lol ne

- njen zombi je poslušna zver, zombiji noćnog kralja slušaju samo njega i njegove posilne + imaju plave led sijalice umesto zenica ^_^

Link to comment

Najbolje je što Cersei već ima svog zombija, a Dragonstone Retard Crew misli da moraju da joj donesu još jednog da bi poverovala da zombiji postoje i nekako im se patriotski pridružila.

Planina nije undead, bio je živ kad ga se Qyburn dočepao.

Link to comment

ne znam šta će biti, nagađam samo, wink wink, nudge nudge, severnjačkim zombijima delovi tela nastavljaju da mrdaju i kad budu odvojeni od glavnine tela i mogu biti samo vatrom zaustavljeni i dragonglasom ubijeni. Mada ne vidim što Sersi jednostavno ne bi mogla odvojiti nekog čoveka od poverenja da pošalje na sever, da odjašu na konjima i sa bezbedne daljine utvrde da postoji stvarno armija zombija i white walkera, nego je jedino logično rešenje bilo da ova vesela družina ide u samoubilačku misiju. Ili, još jednostavnije što nisu jednostavno, došli sa Dotrakijima do prestonice (pošto je laka konjica totalna enigma za Vesteroške vojskovođe očigledno), proleteli par puta zmajevima i postavili ultimatum Sersi, dosta zajebavanja, predaj se, benduj koleno, da ne spalimo i tebe i pola grada, imamo važnija posla na severu

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...