Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

Samo ću reć da mi je Eucerin dugo bila apotekarska marka br. 1, a onda sam se upoznala sa Biodermom. Sretni smo zajedno.E, da; taj Lip repair je savršenstvo. I Garnier ima neku novu liniju mazalica za usne, isprobala sam neku u zelenom pakiranju, i sa žaljenjem ustanovila da mi ne odgovara.

Link to comment
lip-repair-FS.jpg
Dakle, čitate mi misli. Dođoh upravo da zakukam i molim za preporuku kako bih nekako spasila usne (koje nisu ispucale, već svrbuckaju i kao da se ljušte :yucky:) . Koristila sam do sad lushov choco whipstick, ali to od petka ne radi posao. <_< Nadam se da će ovo imati efekta.
Link to comment
a mašćobe za usta u kutijicama? ja sam ih otkrila opet ove godine, odlične su iz razloga što preko noći ne smrznu u autu, a mogu se i puno deblje namazat. :D
Imala, koristila, sve nešto na foru čuvenog ZG Melema. Masno, hranjivo, ali ljepljivo mi, zbog tekućeg parafina, valjda. Dobra je Baleina mast od nevena (9 kn u DM-a, wubwub), samo šta baš i nije u kutijici nego u tegli. :D Ali, učinkovito je, jeftino i traje 100 godina.Eto i Lindi preporuka.edit/ solidna i za post depilacijske traume. -_- Edited by Eidyia
Link to comment
a mašćobe za usta u kutijicama? ja sam ih otkrila opet ove godine, odlične su iz razloga što preko noći ne smrznu u autu, a mogu se i puno deblje namazat. :D
znaš da sam i ja razmišljala o tome i sigurno,pored nekog preporučenog balzama, kupujem jednu kutijcu 'groždjane masti' u apoteci pod obavezno. :D
Link to comment
215120_l.jpg zali boze onolikih para <_<
i tebi isto?Ja ga koristila pre 2-3 godine,znači katastrofa,kao da sam upala u kantu sa mašću užas blagi.Sad se družim sa Revlonom,jako zadovoljna.
Link to comment

Pridružujem se i zahvaljujem na toplim preporukama za Eucerin lip repair,fabjulozan je,potraga za Modestyn magic thing iz 8h kolekcije gdje.E.Arden nastavlja se sutra jer danas je kiša ponovo nastavila da pada posle x dana i nije bilo prohodno za kanue. :)

Link to comment
Pridružujem se i zahvaljujem na toplim preporukama za Eucerin lip repair
Takođe. Istina, ne nađoh lip repair već lip activ stick, ali je i on odlično odradio posao. :)
Link to comment

bozemesakloni mojih gresnih misli kad god vidim eucerin, a onomad sam i sama kupila sampon s 5 posto uree, zvala sam ga sampon s mokracom (i jos vulgarnije) i cesto sam razmisljala na kojim izvorima nabavljaju tu sirovinu, a sad jos i lip ker... :lol:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...