Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

Ne, ozbiljno pitam. Verovatno je to zbog nečega što se dogodilo pre mog vremena. Pretpostavljam da ona izjava o rvanju sa Putinom nije dovoljan razlog [emoji16]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment
Just now, magi said:

Ne, ozbiljno pitam. Verovatno je to zbog nečega što se dogodilo pre mog vremena. Pretpostavljam da ona izjava o rvanju sa Putinom nije dovoljan razlog emoji16.png

 

ma komplet opus! ja ne bih ni znala odakle da krenem. taj cega se dotakne... you know.. govnar na kub. good riddance!

 

mada, trebalo je to da se dogodi davnih dana.  

Link to comment

Ovo bi mogao biti nevjerovatan udar za ALP - Green savez. Da ne osvoje vlast a Abbot izgubi. Pa koga ce sirocici sada da optuzuju.

 

ScoMo totalno pokidao socijaliste izgleda.

Link to comment
26 minutes ago, Moracikus said:

Ovo bi mogao biti nevjerovatan udar za ALP - Green savez. Da ne osvoje vlast a Abbot izgubi. Pa koga ce sirocici sada da optuzuju.

 

ScoMo totalno pokidao socijaliste izgleda.

 

ma nema tu zaista alp - green saveza. svi to bre znamo. 

 

a onaj pravi i bitni alp je nestao 90tih sa keating-om i pokojnim hawke-om. rudd je tu nesto kao pokusao ali je s kombinacijom unutrasnjih neprijatelja + potpireno sopstvenim (i kako se ispostavilo problematicnim) egom, odjahao u zaborav. fair enough. a verovala sam u njega 100%. no, ispade zajeb. niti prvi, niti zadnji:)) od tada ne glasam za laburiste.

 

a scomo je totalni shit - njega velicati je ravno ko verovanju u tarabica i prorocanstavu mu. al nadajmo se da je dovoljno konzervativan da ne ljulja kavez. pa do sledece prilike, kada cemo i njega najzad da se resimo.

 

edit: opet nesigurna u sopstveno znanje srpskohrvatskog:))

 

 

Edited by roksi
Link to comment
On 6.10.2018. at 9:56, peralozac said:

Zglajzali su moji liberali, crno im se piše sledeće godine, a tek na viktorijanskim izborima u novembru... Mada, sledeće godine još i imaju neke šanse, šifra šuntavi šalabajzer-šaban Šorten.

 

Evo, lepo sam najavio rezultate još u oktobru. Džaba laburistima moj novostečeni glas i svi gresi liberala. Za jednog političara, prosto je neverovatno koliko je Šorten afakabilan. 

Link to comment
5 hours ago, peralozac said:

 

Evo, lepo sam najavio rezultate još u oktobru. Džaba laburistima moj novostečeni glas i svi gresi liberala. Za jednog političara, prosto je neverovatno koliko je Šorten afakabilan. 

 

sorten je uzasan lik - nadam se da ce ovaj rezultat uciniti da se ta saga vec jednom zavrsi i da najzad izadje iz politike. 

 

idemo dalje...

 

 

Link to comment

Ajmo malo opet o demokraciji i ljudskim pravima:

https://www.abc.net.au/news/2019-05-05/indefinite-detention-prison-tiwi-islands-court-ronald-kerinaiua/11078156

 

Severely disabled man 'deteriorates' in Darwin prison despite never being found guilty

Ronald was found unfit to plead to charges of aggravated assault and is one of 13 people currently indefinitely detained under custodial supervision orders in the NT.

Unable to communicate effectively with anyone outside of his family, Ronald has been left to languish in silence, often inside the prison's high security section, since 2014.

Link to comment

Nevjerovatan je fenomen kako glasovi postom uvijek izgledaju bolje za LNP.

U cemu je fora? Nije valjda da zeleni nece da trose papir radi spasavanja planete?

Link to comment

odlazak abota je... omfg.. nema elokventnije ili tacnije od uzdaha olaksanja.. ahh - such a long time waiting.

 

daleko od toga da ima razloga za radovanje rezultatom (oko mene vlada intenzivna bol zbog toga sto su liberali opet uzjahali) ali najiskrenije nije mi zao sto je shorten dobio nogu. 

 

 zao mi je sto se sad plibersek povukla iz trke.   

Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...