Jump to content
IGNORED

Avanturizam


rajka

Recommended Posts

A Elmere ti se ne računaš sa svim tim tvojim planinama iza ćoška ^_^ ..
:D ok birdie, onda ću da uživam u tišini
Jeste bilo i to iza brda, a ovo konkretno je Manito jezerce(lepa su na svoj način, mada meni lično više pašu ona sa više zelenila okolo) Lukavica je bila divna, puna kalopera u ovo doba godine
Link to comment
  • Replies 416
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ivy

    130

  • barrcode

    51

  • Elmer

    51

  • Mil@n

    34

Top Posters In This Topic

Jeste bilo i to iza brda, a ovo konkretno je Manito jezerce(lepa su na svoj način, mada meni lično više pašu ona sa više zelenila okolo) Lukavica je bila divna, puna kalopera u ovo doba godine
a kako ste do tamo, prevozom ili kanjonom Mrtvice od Međurečja preko Velje Dubokog do Kapetanovog? Ovo drugo, kanjon Mrtvice, je jedno od u top5 atrakcija u CG po meni. potpuno sexy.
Link to comment
:D ok birdie, onda ću da uživam u tišini
ne,ne,ne nikako u tišini, javljaj nam i slikaj :) da ne ostanem jedina na ovom topiksuopet smo se malo zezali i taakoo :) ivy in the sky na 1:55http://vimeo.com/43070587
Link to comment
  • 4 weeks later...
Kako se zabaviti i rashladiti? Pa na Tari :wub:
U, lepo.Moja bedna varijanta rashlađivanja su juče bile Crkvice, tamo uvek pada kiša. Lepše nisam pokisao u životu. Edited by Anonymous
Link to comment
Moja bedna varijanta rashlađivanja su juče bile Crkvice, tamo uvek pada kiša. Lepše nisam pokisao u životu.
Te Crkvice još ne videh uživo <_<
Drug mi je krenuo biciklom na severni pol, odnosno dokle se moze biciklom. Ko zeli da prati moze ovde
Porodica iz Francuske 13 meseci putuje po svetu biciklima prošla skoro i kroz Crnu Goru. Žena vuče poveliki tovar opreme, a čovek dva mališana ''udobno'' smeštena u prikolici. :blink:
Link to comment

Mi smo za weekend bili na Đerdap. Super ekipa od čoveka četiri, dragi ljudi, dobri i zanimljivi. Dunav u tom delu izgleda zaista neverovatno, sve je prelepo. Spavali u odličnom kampu na samoj obali sa prelepim pogledom na reku i lokalne planinske obronke. Toliko nam je bilo lepo tamo da smo dembelisali u nedelju do 13h i preko, pa se nismo uspeli na Veliki i Mali Štbac već samo na prvi vidikovac - ploče. Pri tom, mnogo smo spori bili, išao sa nama ortak koji nije baš fit (iako je uspon smešan), šta reći kada je poneo pivo sa sobom, a mi ostali se naoružali vodom i čokoladicama. :DSve u svemu, prelijepo. 8274e87abd6411e1af7612313813f8e8_7.jpg

Link to comment
Mi smo za weekend bili na Đerdap. Super ekipa od čoveka četiri, dragi ljudi, dobri i zanimljivi. Dunav u tom delu izgleda zaista neverovatno, sve je prelepo. Spavali u odličnom kampu na samoj obali sa prelepim pogledom na reku i lokalne planinske obronke. Toliko nam je bilo lepo tamo da smo dembelisali u nedelju do 13h i preko, pa se nismo uspeli na Veliki i Mali Štbac već samo na prvi vidikovac - ploče. Pri tom, mnogo smo spori bili, išao sa nama ortak koji nije baš fit (iako je uspon smešan), šta reći kada je poneo pivo sa sobom, a mi ostali se naoružali vodom i čokoladicama. :DSve u svemu, prelijepo.
U kom kampu ste bili? Kamp Toma blizu Brnjice ili neki drugi, novi kamp?
Link to comment
U kom kampu ste bili? Kamp Toma blizu Brnjice ili neki drugi, novi kamp?
Taj. Hteli da razvučemo šator (400 dinara), ali se ispostavilo da je baraka za nas 4 1.300 dinara pa smo išli na tu varijantu da se ne mlatimo sa šatorom, jer smo kasno stigli. Inače, kamp je jako zapušten, po sobama paučinama, prašine koliko voliš, rekao bih ni da posteljina nije u najboljem stanju. U onoj kafanici sve živo ostalo po stolovima, đubreta na sve strane, kao štala jbt.Al nebitno sve to, nama je trebalo mesto da prenoćimo i mesto da raspalimo roštlji, to smo dobili, priroda i ambijent su takođe sjajni, i to je to.
Link to comment
  • 4 weeks later...
galapagos-diving.jpgLocation - MontenegroArea served - GlobalFocus - Coral reefsMethod - Scientific researchRevenue - Grants and donationsMotto - Saving reefs worldwideSnila baba što joj milo bilo :D Edited by Elmer
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...