Jump to content
IGNORED

Avanturizam


rajka

Recommended Posts

kao prvi,jedini i vrlo perspektivni acro pilot paraglajderom u Srbiji ima veliku podršku Vazduhoplovnog Saveza Srbije..prošle godine je u to ime dobio nagradu Zlatnog orla kao najbolji vazduhopl. sportista u Srbiji a uz to ide i stipendija od saveza..a za njegova prvi put u Nepal smo u klubu organizovali kurs bacanje rezervnog padobrana od kog je ceo prihod išao u njegov ,,fond,, za put..SOL Paraglides je firma za prizvodnju krila koja mu je sponzorisala krilo što nije toliko neuobičajno u tom svetu..i taakoo.. :)to je kao i u svakom drugom sportu..ideš na takmičenja,osvajaš poene,penješ se na rang listi i onda je lakše naći sponzora kad si dobar u nečemu..
Lepo, raduje me da i u Srbiji tako nesto funkcionise.
Link to comment
  • Replies 416
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ivy

    130

  • barrcode

    51

  • Elmer

    51

  • Mil@n

    34

Top Posters In This Topic

@Ivy: Tek će, tandem varijanta, Brajići-Budva, daj savete ptičice?
aham..kako misliš Brajići-Budva?Brajići su u Bečićima i ne doleće se do Budve,obično se sleće na plažu u Bečićima ali svakako super mesto za tandem :) ...hm,pa ja bih ti rekla samo:nemoj da letiš sa Slobom!..toliko znam..i uživaj :)
Link to comment

Tamo idu sam pacijenti - oni iskusni sednu na autobus pa u Kamnisku Bistricu pa - vidi, recimo, pod "Robanov kot" pa onda "Zeleniske spice"... A moze i ono - "u najkracim crtama" - idu ljudi posle posla na Kamnisko sedlo - uvece nazad a sledeci dan na posao. Ko zna on zna - a ko ima srece - da ne pricam... :)

Link to comment
Ne zaboraviti pre ulaska u Hanzovu kracu diverziju do 'Planine na Jezercu' - slikanje Jalovca i taj rad...
75558.jpgEto, jos ovo pa cu da napravim pauzu od par dana, casna rec... :)
Link to comment
jel ovo kad se sa Vršiča ide u Tamarsku dolinu?
Jeste al' je dovoljno blizu da moze da se ode i kad se ide na Hanza - nije veliko 'skretanje' sa pravoga puta... Jos je seksije kad se sidje niz Hanza pa se ode tamo - ko voli.
Link to comment
Jeste al' je dovoljno blizu da moze da se ode i kad se ide na Hanza - nije veliko 'skretanje' sa pravoga puta... Jos je seksije kad se sidje niz Hanza pa se ode tamo - ko voli.
Hanza unazad :lol: ja kad sam bio, išli rano ujutru, pa nam se niko nije spuštao u susret. al ima uskih grla. mogu zamisliti kako psuju kad se neko tuda spušta u high season vikendom.mada, svakako je zanimljivije od onog rocknroll sipara na via normale.
Link to comment

To je to - ne mozes ni na takvoj stazi da se muvash a da nije 'guzva'... Prometno mesto a blizu parkinga. Zato treba ici na one manje posecene ili u manje posecena vremena. Ili i zimi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...