Jump to content
IGNORED

Inside Job (2010)


3opge

Recommended Posts

INSIDE JOBsvima kojima je Michael Moore samo debeli prasac koji laze, namesta i iskrivljuje stvarnost preporucujem ovaj krajnje ozbiljan, analitican i dokumentovan dokumentarni film (do duse uz obilje naracije).prica o najvecim svetskim kriminalcima koji su stvorili globalnu ekonomsku krizu a koji su jos na slobodi a mnogi i jos na vlasti u Obaminoj administraciji. posebno zadovoljstvo pricinilo mi je gledanje dve sline sa Harvarda (direktora ekonomskog odseka i profesora ekonomije) dok im pogled ocajnicki luta a lice se krivi u grcu trazeci pogodnu a logicnu laz kako bi izbegli da odgovore na nezgodno pitanje.
Link to comment
  • 3 months later...
INSIDE JOBsvima kojima je Michael Moore samo debeli prasac koji laze, namesta i iskrivljuje stvarnost preporucujem ovaj krajnje ozbiljan, analitican i dokumentovan dokumentarni film (do duse uz obilje naracije).prica o najvecim svetskim kriminalcima koji su stvorili globalnu ekonomsku krizu a koji su jos na slobodi a mnogi i jos na vlasti u Obaminoj administraciji. posebno zadovoljstvo pricinilo mi je gledanje dve sline sa Harvarda (direktora ekonomskog odseka i profesora ekonomije) dok im pogled ocajnicki luta a lice se krivi u grcu trazeci pogodnu a logicnu laz kako bi izbegli da odgovore na nezgodno pitanje.
+1 meni se najviše svidelo zamuckivanje štreberskih lopova...Pogotovo kad ne mogu da sastave rečenicu. :isuse: kako sam glup što nisam potražio temu.
Link to comment
Da li je moguce da nigde nema ni engleskih prevoda, a kamoli srpskih?
Nema engleskih prevoda. Jedino sam našao francuske. No, može se i bez prevoda. Damon (šta god mislio o njemu) ima sjajnu dikciju, a izrazi lica ovih lopina govore više od 1000 reči...
Link to comment
INSIDE JOBsvima kojima je Michael Moore samo debeli prasac koji laze, namesta i iskrivljuje stvarnost preporucujem ovaj krajnje ozbiljan, analitican i dokumentovan dokumentarni film (do duse uz obilje naracije).prica o najvecim svetskim kriminalcima koji su stvorili globalnu ekonomsku krizu a koji su jos na slobodi a mnogi i jos na vlasti u Obaminoj administraciji. posebno zadovoljstvo pricinilo mi je gledanje dve sline sa Harvarda (direktora ekonomskog odseka i profesora ekonomije) dok im pogled ocajnicki luta a lice se krivi u grcu trazeci pogodnu a logicnu laz kako bi izbegli da odgovore na nezgodno pitanje.
Čuj mnogi, skoro svi su i dalje u administraciji.Fascinantno je i koliko je Obama uradio da reguliše celu tu oblast, i koliko je promena "uneo".A i ko nije do sada to ukapirao, naročito oni koji ga kuju u zvezde, ekonomski, mogu da vide da je Klinton jedan od začetnika svog tog kriminala, i promoter tog šljama.
Link to comment

Stvarno bolji dokumentarac nego sto sam ocekivao. Posto sam ocekivao left-wing propagandnu bljuvotinu, najvise zbog Damona. Doduse, poslednjih 20-tak minuta smo dobili klasike kao sto su class war, american jobs are going abroad, evropski parlament ( :isuse: ) i new regulations. Highlight filma je Barney Frank koji nije hteo da cuje za subprime mortgages i za Fannie & Freddie u 2004 godini, a ovde je kao neki glas razuma. http://www.youtube.com/watch?v=iW5qKYfqALE&feature=relatedPojavljivanje Spitzera, posle segmenta koji se bavio sa kurvarlukom CEO-a sa Wall Streeta je pure comedy. :lol: Edit: ubacio Barney the bubble klip.

Edited by mandingo
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...