Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Pogledaj poruke u kometarima na molbilnisvet.com. Bilo je par ljudi kojima je pukao display i mislim da je kod nas oko 20000 din. ako se dobro secam. Obzirom da je MHL kabal u Shljamsung shopu 3500 din. zelim ti puno srece, finansijske, putne i tako....
Izašlo me na kraju 165 na nekoj "servis" akciji kod nekog lika u Beogradu. Jako je ljubazan, ekspeditivan, uradio mi sve za tipa sat i 15 minuta, sat i po, za to vreme ja pojeo u meku sladoled sa duplom karamelom, popio šejk od vanile i junior kolu, a pre toga 2 parčeta pice u staklencu. Mislim da je servis Sim Tim u pitanju.
Link to comment
oStream, sjajna zamena za facebook app. Mnogo brža.
Facebook od pre neki dan konačno izdano novu aplikaciju koja radi 100 puta bolje brže tečnije i sl. Nije mi nudio update, morao sam u store pa na update manuelno. Za sada je sve ok, stvarno radi dosta brže.
Link to comment

Da konačno su izbacili html5 iz aplikacije i totalno je prilagodili native code-u. Radi dosta brže slažem se. Ali ovo radi još lepše a i manje memorije zazuima ako je nekome to problem.

Link to comment

Kada zovem nekoga pojavljuju mi se u kontaktima brojevi telefona koje sam uneo ili koji su bili na kartici. Kada pisem poruku u kontaktima su svi e-mailovi koje je povukao prilikom sinhronizacije, a kojih ima preko 1000. Hteo bih da pobrisem te adrese iz telefona. U pitanju je S3. Kako??Povukao je prilikom sinhronizacije i neke slike sa blogova koje sam imao, a koje su bile smestene na Picasi. Te slike ne mogu da izbrisem iz telefona. Zna li neko .... kako?

Edited by wayfaring stranger
Link to comment
Kada zovem nekoga pojavljuju mi se u kontaktima brojevi telefona koje sam uneo ili koji su bili na kartici. Kada pisem poruku u kontaktima su svi e-mailovi koje je povukao prilikom sinhronizacije, a kojih ima preko 1000. Hteo bih da pobrisem te adrese iz telefona. U pitanju je S3. Kako??Povukao je prilikom sinhronizacije i neke slike sa blogova koje sam imao, a koje su bile smestene na Picasi. Te slike ne mogu da izbrisem iz telefona. Zna li neko .... kako?
Za brojeve imaš objašnjeno ovde .
Link to comment

Nesto mi se desilo sa dolphin browserom :(Juce se updateovao, ali sam izgleda iskjucio wifi usred updatea (nisam primetio da je poceo update), pa je pokusavao i pokusavao ali dzaba dok nisam opet ukljucio wifi. Tad je dovrsio update i izgledalo je da je sve ok. Ali nije. Sad pocne da se startuje (beo ekran) i onda posle nekog vremena zaustavi. Ima li sanse da nekako sacuvam bookmarke iz dolphina a da ga ne startujem? Googlao sam ali nisam nista nasao.

Link to comment

verovatno 4.1.2. mnogo sporo ide distribucija (odradili su nemacku, poljsku ....). ko zna kada ce kod nas.citam da koristi oko 630mb ... javi detaljnije utiske. sta je bolje, a sta sporije. multiwindow me unapred raduje....

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...