Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

ako možeš un-sync to i uradi pa posle kad budeš ponovo hteo da sync izaberi opcije koje ne uključuju picasu (contacts, calendar..). dakle, sinc ih pojedinačno a ne sve odjednom.

Link to comment

Ne može un-sync, samo remove celog naloga. Sada čitam da te slike u galeriji i nisu pohranjene u memoriju (koju već), već da su samo preview sličica sa images u google nalogu (picasa). Što može biti, jer bez interneta na telefonu, u galeriji vidim samo thumb-ove, a same sličice ne. Mada, gde su onda thumbs?

Link to comment
kod mene se telefon prebacuje na vibraciju tako što se sa strane smanji do kraja i pritisne još jednom. Na Samsugnu moraš u Settings da ideš.
sad mi pade na pamet da proverim ovo tvoje - ne'aš pojma, tako isto može da se šine na vibraciju i kod S+ :D
Link to comment
Problem. Google nalog sinhronizovao i images sa naloga, te ih sada ne mogu izbrisati iz galerije, tj. sa kartice (ili memorije telefona, pošto ih nijednim menadžerom ne mogu naći).
/sdcard/DCIM/.thumbnails ?
Link to comment
sad mi pade na pamet da proverim ovo tvoje - ne'aš pojma, tako isto može da se šine na vibraciju i kod S+ :D
Možda uz neku dodatnu aplikaciju, fabrički podešeno nemere. Ide do silent i tu ostaje.
Link to comment

c, nemam nikakvu dodatnu aplikaciju za to, klikni još jednom nakon silent i aktivira se vibracija.iako je 100000% lakše spustiti notification bar i pipnuti zvučnik. :рiр:

Link to comment
c, nemam nikakvu dodatnu aplikaciju za to, klikni još jednom nakon silent i aktivira se vibracija.iako je 100000% lakše spustiti notification bar i pipnuti zvučnik. :рiр:
To "tvoje" radi samo na novim verijama androida
Link to comment

To o čemu Valk priča ja viđam samo na novim verzijama Androida100% sam siguran da na 2.2.2 verziji toga nema, a da na verzijama 2.3.x to ima.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...