Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Ljudi rodjak je dobio Samsung galaxy Tab 3 Lite iz Kine. Ali posto je kupljen u Kini u njemu nema gapps. Jel moze neko da mi kaze kako da mu ubacim ili gde mogu da nadjem uputstvo kako da mu ubacim gapps-e ili barem Playstore?

Edited by Moća
Link to comment

nadji negde link za download gappsa za odgovarajucu verziju androida, prebacis taj zip na fon i odes u recovery mode telefona.. kod mene na ovom samsungu to uradis tako sto ugasis fon, a zatim pri paljenju drzis power+volume up+menu, kada se upali fon i pojavi na ekranu samsung blablabla, pustis power dugme a drzis ostala 2 dok ne ode u recovery.. tamo posle u opcijama imas, flash zip from sd card ili gde si vec prebacio to, i power dugmencetom odaberes da instalira

a mozes da izgooglas negde i playstore.apk, prebacis na fon i onda ako imas neki file manager, jednostavno odes do instalacije i turis na mob

e sad, nisam siguran da li treba da bude rootovan fon da bi se obavila ova prva operacija

Edited by Have_Fun
Link to comment

ajde, rene, 1 savet. note3 je u pitanju.

1. da li pobrisati cm cleaner i neki battery doctor i ostala sranja iz te kolekcije? jer citajuci negdae procitah da to ustvari ne radi nista. on sve gasi, a to se odmah nakon toga ponovo pali.

2. da li rutovati tel i pobrisati onaj silni bloat koji 90% ne koristim? i ako krenem da brisem da li ima neki spisak sta smem da brisem, a sta ne.

 

hvala ti

Link to comment

Obriši cleaner, on je sušta suprotnost rada android osa

ja sam note2 rutovao i pobrisao gomilu stvari, note3 nisam, i da lje mi radi savršeno. A kad već nisi sačekaj da izađe lizalica, pa tek onda rutuj ako osetiš potrebu. A za sada onemogući sve programe za koje misliš da ti smetaju

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...