Jump to content
IGNORED

The Fighter (2010)


3opge

Recommended Posts

-1obicno preglumljivanje, najgora uloga inace dosta dobrog bejla.marki mark ga je zasenio potpuno, iako me realno zabole za lik redneka kakvog glumi
Marki Mark ga zasenio, čovek je sve rečenice izgovorio u jednom tonu i sa jednom facijalnom ekspresijom. :lol: Ne znam koji ti je kriterijum, zaista, ali nije ni bitno, ljepota je to umetnosti, da nam titra čula ovako ili onako.
Link to comment
Marki Mark ga zasenio, čovek je sve rečenice izgovorio u jednom tonu i sa jednom facijalnom ekspresijom. :lol:Ne znam koji ti je kriterijum, zaista, ali nije ni bitno, ljepota je to umetnosti, da nam titra čula ovako ili onako.
kvalitet izvedbe, uverljivost, nista drugo.edit: kriterijum Edited by ToniAdams
Link to comment
vrlo agresivno na momente deluje, nikad manje spontan.
Sad iščitah topik, ne zamerite...Biće da je agresija i hiperaktivnost od onoliko kreka. ;) Btw, pogledao sam na yt pravu borbu za titulu, nađi i pogledaj reakciju burazera tj Dikija na pobedu.
Link to comment

ne znam, meni bas ne deluje kao pravi ovisnik od kreka, to mi i jeste problem. izgleda kao neko ko glumi ovisnika od kreka.ok, tebi je izgleda do skidanja kilograma i facijalnih ekspresija, meni do uverljivosti. u cemu ga sije bilo koji krekhed iz vajera.sa druge strane marki mark mi je iznenadjujuce (ako je to moguce, posle dipardeda, de je isto bio daleko najbolji) dobar.ne kazem da je los film. nije los, al to je to.

Link to comment
ok, tebi je izgleda do skidanja kilograma i facijalnih ekspresija, meni do uverljivosti.
Jeste, baš je tako. <_< Skidanje kilograma sam spomenuo posle nadovezavši se na nečiji post što opet govori koliki je čovek profesionalac.Naravno da je do uverljivosti, a facijalne ekspresije, gle čuda, spadaju u to. Volberg je imao jedno 10 puta lakši posao, ne kažem da ga je loše uradio, naprotiv, ali ono definitivno nije uloga gde je potrebna neka posebna virtuoznost glumačka niti transformacija čime naravno ne želim da omalovažavam njegov performans, naprotiv, bio je odličan.
Link to comment
pa kako ti je onda dobar bejl?mislim, ako je do uverljivosti :fantom:
Pa pravo je pitanje kako tebi nije. Jedini si na topiku koji je nezadovoljan, jedini od 10 ljudi sa kojima sam live pričao o filmu, dok je pokupio sve moguće i nemoguće nagrade za ulogu, dakle, nisam ja koji treba da objašnjava. :)Meni je uverljiv da uverljiviji ne može da bude. Uverljiv mi je jer čovek apslutno ne liči na sebe, ni fizički ni u bilo kom drugom smislu. Uverljiv mi je jer sam gledao skoro sve njegove filmove, i imam sa čime da poredim koliko je u stanju da se prilagodi ulozi. U suštini, uverljivost je nešto što ne može da se objasni, jbg, meni jeste, tebi nije, sve cool.
Link to comment
ah, pa sto ne rece da si ti od onih koji su slusali narodnjake 90tih, spalili djordana bruna i glasali za slobu.vecini je dojaja, to je argument. :fantom:
o bre Toni, bar da si se ti isprsio sa nekim argumentom. pretera ga za sve pare.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...