Jump to content
IGNORED

The Fighter (2010)


3opge

Recommended Posts

Mozda bih ja znao, samo sto ga u filmu nisam primetio. Gledao sam, ovaj, film.
jel to toni otisao na ignore pa sam ja od sada dezurna za boks? :)o boksu ne bih znala - nemam pojma, mozete mi prodati skoro bilo sta kao boks, nije mi bitno. mozda ima neko kome jeste, zasto ne bismo i o tom aspektu? (a volela bih i da se lrd ponovo pojavi na filmu)
Usput, kakav je bio balet u Black Swanu? dry.gif+ I kakvo je bilo jahanje u True Gritu?Olmo 1 filmsku olimpijadu? Dosadni filmovi inace, ko da drzi paznju na ekranu ceo sat i po.
covece, indi, nasao si jos dve oblasti u koje se ne razumem. u mjuziklima bi mi, doduse, smetalo kad igraci ne bi umeli da igraju.ili kad bi nekao citao u filmu o citanju tako sto okrene knjigu naopacke.nadam se da je ovo dovoljno besmislene diskusije za ovu stranu topika :)edit: racunati ovaj post kao da se pojavio na prethodnoj strani :-) Edited by Aleksija
Link to comment

Filmčina. Marky Mark And The Funky Bunch ubija. Čovek bi pomislio kako je lako to odglumeti. Nema ni trunke overactinga, što je vrlo retka pojava danas (zapravo retka pojava od kada se film pozicionirao kao umetnost).

Link to comment
  • 10 months later...
  • 11 months later...

The FighterSjajan sjajan film ali i kao takav, totalno u senci Kristijana Bejla. Iako mi je već par godina u top 3 glumca, podilazili su me žmarci svaki sekund sa njim u kadru. Čovek je bog glume, nema dalje od ovoga, verovatno sam malo euforičan, ali ovo mi je top 3 performansa glumačka ikad. Kakav glumac, bez teksta sam.

Link to comment
The FighterSjajan sjajan film ali i kao takav, totalno u senci Kristijana Bejla. Iako mi je već par godina u top 3 glumca, podilazili su me žmarci svaki sekund sa njim u kadru. Čovek je bog glume, nema dalje od ovoga, verovatno sam malo euforičan, ali ovo mi je top 3 performansa glumačka ikad. Kakav glumac, bez teksta sam.
jedva cekam Bejla kao Teslu, samo brcici fale, isti je.
Link to comment
The FighterSjajan sjajan film ali i kao takav, totalno u senci Kristijana Bejla. Iako mi je već par godina u top 3 glumca, podilazili su me žmarci svaki sekund sa njim u kadru. Čovek je bog glume, nema dalje od ovoga, verovatno sam malo euforičan, ali ovo mi je top 3 performansa glumačka ikad. Kakav glumac, bez teksta sam.
-1obicno preglumljivanje, najgora uloga inace dosta dobrog bejla.marki mark ga je zasenio potpuno, iako me realno zabole za lik redneka kakvog glumi
Link to comment
-1obicno preglumljivanje, najgora uloga inace dosta dobrog bejla.marki mark ga je zasenio potpuno, iako me realno zabole za lik redneka kakvog glumi
-1Bejl razvalio! Slažem se sa Razumnim, i meni Bejl već desetak godina u top 3 glumca (sa Edvard Nortonom i Ralph Fiennes-om koji je na prvom a ova dvojica nek' se dogovore ko je na drugom a ko na trećem :D )
Link to comment
-1Bejl razvalio! Slažem se sa Razumnim, i meni Bejl već desetak godina u top 3 glumca (sa Edvard Nortonom i Ralph Fiennes-om koji je na prvom a ova dvojica nek' se dogovore ko je na drugom a ko na trećem :D )
-1stejnse, tuzan je ako ti puca ona stvar (kurac) za zivotni standard prosecne rednek familije.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...