Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

21 minutes ago, dragance said:

Ana je pre Švabe


Nema veze sto je taj «Svaba» onako za sebe jedan od najboljih, ako ne i najbolji, nemacki i evropski fudbaler svoje generacije. I izuzetno korektna i nepreteciozna osoba koja je nije izbijala iz kosarkaske kuce Pesica.

A mi veliki poznavaoci sporta i uvek spremni da izuzetno postujemo vrhunske sportiste, sadasnje i bivse, i njihova postignuca i vaspitanje. I dalje je tamo neki Svaba.

Jeblo me sve sto uopste nesto napisah juce. Da bar ima ista od obicne malogradjanstine.
 

Obecavam da se vise necu ukljuciti na ove teme ni jednim postom.

  • +1 5
Link to comment

Sad kad je Švaba Svinjogojac srBski zet, sad ga najviše poštujemo :D 

Još kad je izjavio da je pravi burek onaj sa sirom, umalo ga nisam posinio :cry:

Link to comment
7 minutes ago, Moonwalker said:


Nema veze sto je taj «Svaba» onako za sebe jedan od najboljih, ako ne i najbolji, nemacki i evropski fudbaler svoje generacije. I izuzetno korektna i nepreteciozna osoba koja je nije izbijala iz kosarkaske kuce Pesica.

A mi veliki poznavaoci sporta i uvek spremni da izuzetno postujemo vrhunske sportiste, sadasnje i bivse, i njihova postignuca i vaspitanje. I dalje je tamo neki Svaba.

Jeblo me sve sto uopste nesto napisah juce. Da bar ima ista od obicne malogradjanstine.
 

Obecavam da se vise necu ukljuciti na ove teme ni jednim postom.

Pa ja sam napisao Švaba bez navodnika jer je tako prejašnji forumaš napisao. Naravno da je Švajni car, iako je postao grobar.

  • +1 1
Link to comment
37 minutes ago, copkillah said:

 

A možda su samo hteli da te ispoštuju, uzmi i to u obzir. 

 

 

Uzimam ali u većini slučajeva su oni pokretali priču o Novaku, ako ne i uvek. Ja retko okrećem priču na sport, a ako osetim momenat da to uradim onda izbegavam srpski sport. O njemu pričam samo na upit.

Link to comment
4 hours ago, Arkadija said:

Jedan listić salate i malo čia semenki i organski tofu, zaliven sa vodenim kapima, pa ko ne bi imao 45 kg

 

To je ta toliko zdrava ishrana da od nje izgledaš kao leš.

  • Haha 1
Link to comment
40 minutes ago, Sandradjer said:

Uhhh na ovoj slici izgleda bas lose, upali joj i obrazi :sad:

 

Spuštena joj je donja vilica iako usta nisu otvorena.

 

Na finalu je izgledala OK.

 

hCQFM4T.jpg

 

Izvor: youtube.com/watch?v=lofDrQVG-yY

Edited by vememah
  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, vememah said:

 

Spuštena joj je donja vilica iako usta nisu otvorena.

 

Na finalu je izgledala OK.

 

hCQFM4T.jpg

 

Izvor: youtube.com/watch?v=lofDrQVG-yY

 

Jes', ovde je baš mrcina :D

 

p.s. Stefan Legenda!

Link to comment

Što se ishrane tiče:

 

Quote

One recipe for longevity is simple, if not easy to follow: eat less. Studies in a variety of animals have shown that restricting calories can lead to a longer, healthier life.

Now, new research suggests that the body's daily rhythms play a big part in this longevity effect. Eating only during their most active time of day substantially extended the lifespan of mice on a reduced-calorie diet, Howard Hughes Medical Institute Investigator Joseph Takahashi and colleagues report May 5, 2022, in the journal Science.

In his team's study of hundreds of mice over four years, a reduced-calorie diet alone extended the animals' lives by 10 percent. But feeding mice the diet only at nighttime, when mice are most active, extended life by 35 percent. That combo -- a reduced-calorie diet plus a nighttime eating schedule -- tacked on an extra nine months to the animals' typical two-year median lifespan. For people, an analogous plan would restrict eating to daytime hours.

https://www.sciencedaily.com/releases/2022/05/220505143753.htm

  • +1 1
Link to comment

Ta eat less koncepcija mozda moze da funkcionise za Jelenu ali za Novaka ne moze.

on mora unositi adekvatnu kolicinu (kvalitetne) hrane. u suprotnom ce gubiti misicnu masu i regeneracija organizma nece funkcionisati.

  • +1 5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...