Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

1 hour ago, dùda said:

Ma ja sam šokirana da je ovim povodom navodno organizacija turnira upozorila Novaka i porodicu :isuse:.

A greška njihova. Jer kažu naši koji ulaze na stadion da im na ulasku pregledaju sve što unose. Pa zašto su pustili ove idiote sa ovim zastavama ?

Totalno ludilo.

Ako on sutra bude sposoban da igra, svaka njemu čast.


nije to bilo u RLA, već ispred

Link to comment
2 hours ago, dùda said:

Ako on sutra bude sposoban da igra, svaka njemu čast.

A što ne bi bio?

Možda Novak voli tatino sirovo ponašanje.

Ko može da bude siguran šta Novak misli o ruskoj agresiji na Ukrajinu. Možda je od onih koji o majčici Rusiji imaju nežna osećanja. Ako ga nešto budu i pitali na KZŠ, pr tim ga je valjda već obučio šta da kaže.

Link to comment
4 minutes ago, Arkadija said:

A što ne bi bio?

Možda Novak voli tatino sirovo ponašanje.

Ko može da bude siguran šta Novak misli o ruskoj agresiji na Ukrajinu. Možda je od onih koji o majčici Rusiji imaju nežna osećanja. Ako ga nešto budu i pitali na KZŠ, pr tim ga je valjda već obučio šta da kaže.

Nikako ne mislim da on voli tu srđanovu sirovost, ali na kraju, to nije ni tema. Ne vidim kako da bude ravnodušan na ovoliku hajku koja se podigla , a pri tom, izgleda da ni Srđan u ovome nije toliko crn koliko to predstavljaju vrli mediji.

1 minute ago, Serena said:

Gde si videla da su ih upozorili organizatori? 

Tog baksuza vise ne treba da vodi sa sobom nigde. 

Čula sam to večeras na dnevniku N1 ili Nove, ne sećam se više.

Link to comment
8 hours ago, Midgeta said:

 

Dobro i to je legit, ali ovo na klipu je takav non event, bukvalno se nista nije desilo i da hoces da nesto konstruises moras opasno da trajhardujes i upotrebis mastu sto bi rekao Sundjer Bob, i to ono, bas 

 

Pa nebitno je, vidi naslov klipa, vidi šta su mediji posle objavili, praktično bez provere da li je to SĐ zaista rekao. Potpuno je nebitno da li je tačno ono šta stoji, bitno je šta će posle da se priča i 90% njih će da priča da je Novakov otac vikao "Živela Rusija".

Link to comment

Ma velikog li čuda, čovjek se slikao sa Rusima.

Pa evo večeras će vjerovatno biti mnogo američkih zastava, veći incident bi bio da se s tim govnima slika.

Link to comment
Quote

"Ne znam kakve to uopšte veze ima sa Novakom, iskreno", rekla je Azarenka, koja je za celu priču saznala od radnika obezbeđenja, kog zna godinama.

 

"Ne znam šta vi želite da uradim povodom toga? Ne znam šta je cilj? Ovi incidenti nemaju veze sa igračima, ali nekako uvek igrače uvlačite u to. Šta je poenta? Mislim da treba da se zapitate, a ne da pitate mene".

 

Profimedia

 

 

 

Link to comment

Na mecu Rubljova protiv Finca Rusovura bio je jedan navijac sa Ukrajinskom zastavom koji mu je dobacivao i on se zalio sudiji, rekao je da mu ne smeta zastava ali da nije u redu da mu dobacuje i vredja ga. Publika ga je nagradila aplauzom. 

Ni taj Ukrajinac nije nista bolji od onog sa Z majicom. Idi brate masi sa njom na frontu, tamo brani Ukrajinu a ne tako sto ces njome maltretirati Rubljova. 

image.png.f3281f79aa5bdc0d493fb70220d8af6f.png

  • +1 2
Link to comment
14 minutes ago, W.F.C. said:

 

Profimedia

 

 

 

Al su stavili sliku :lolol:

Bolje bi isla jedna ovakva

zuDKT3t.jpg

Pre 10 godina...

Njih dvoje su bili pobednici 2012 i 2013.

Cuvala sam sliku za kraj ali pošto je ona ispala, evo je sad. 

Spoiler

Kako mene nerviraju ovi telefoni u prednjem dzepu uskih muskih farmerica :lolol:

 

Link to comment

Moj stav o ratu u Ukrajini je poznat, ali iskreno da vam kažem meni ne smetaju previše ni rusi ili srbi koji kliču Putinu ni ovaj ukrajinac koji provocira Rubljova. Valjda sam se navikao na rulju na košarci i fudbalu. Neki klošari viču neke političke parole, galatni gospodin Srđan se nezainterosovano slika sa njima, rendom ukrajinac iz publike provocira ruskog tenisera...koga briga. Organizatori su reagovali i to je to. 

 

Što se Noleta tiče, lik je mentalna gromada i pri tome ima ogromno iskustvo sa negativnim publicitetom i spinovima, kao i sa ocem teškom seljačinom. Ovo je pičkin dim za njega.

  • +1 3
Link to comment
45 minutes ago, dùda said:

 

Čula sam to večeras na dnevniku N1 ili Nove, ne sećam se više.

 

Gledam na tennis.com, na Eurosportu, SportKlubu, kod Ozma na tw… niko ne pominje upozorenje od organizatora. Da ga je bilo, Novakovi navijači na tw bi odlepili garantovano, ni medju njima se ovo ne pominje.

 

Ne verujem da će Novaku ovo napraviti problem u igri sutra, ali bolje mu je da pred presicu doooooobro izmeditira u svlačionici.

 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...