Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

1 minute ago, James Marshall said:

To što je sportsko novinarstvo postalo govnjivo pa pravi narativ od svega jer su nekreativna govna prepuna kompleksa stvarno ne abolira idiote sa DNR zastavama na teniskom terenu, ajde sad da ne izvrćemo rukavicu.

 

Pa neka pišu o tim idiotima, škk maltretiraju igrače sa time? Predstavljaju se kao sportski novinari a jedino što ih uopšte ne interesuje je sport.

Link to comment

Uopšte ne kapiram šta koji kurac pitaju sportiste o politici ili navijačima, brate, pitaj ga ono "gubili ste 3:0 i okrenuli na 6:3, kako ste to izveli", šta ima bilo koga da boli patka za mišljenje bilo kog sportiste o bilo kom političkom pitanju.

  • +1 3
Link to comment
11 minutes ago, James Marshall said:

Uopšte ne kapiram šta koji kurac pitaju sportiste o politici ili navijačima, brate, pitaj ga ono "gubili ste 3:0 i okrenuli na 6:3, kako ste to izveli", šta ima bilo koga da boli patka za mišljenje bilo kog sportiste o bilo kom političkom pitanju.

 

Pa ako si sportski novinar, da, to pitaš. Isto kao što Bajdena na presici ne pitaju šta misli o sinoćnjoj utakmici NFL plejofa nego ga pitaju o politici.

 

Obaška što ovaj i sva njemu slična djubrad ne postavljaju politička pitanja zato što ih zanima šta teniseri misle, nego zato da bi od njihovog odgovora - kakav god da je - isfabrikovali neku kontroverzu i nahranili glad retardirane publike za dobrim i lošim karakterima. Vika mu je tačno to i rekla: “nemoj da me pitaš jer tebe moj odgovor suštinski ne zanima, nego piši ono što si zamislio i što ti je na agendi a ja ne moram u tome da učestvujem”.

  • +1 2
Link to comment

Da baš je čudno što je Srdjan Mojt Egadjo Djoković u fokusu aus novinara. Pre tačno godinu dana, ispred skupštine čovek je izgovarao na primer:

 

"Srbi, i svi ostali slobodarski narodi na svetu, kucnuo je čas da prestanemo da budemo ugnjetavani. Mi smo deo slobodarskog sveta, nas preko sedam milijardi i ne možemo biti zatočenici ovih... Samo ime govori tom njihovom premijeru Skotu Morisonu....

 

Svi smo uz njega, Balkan, daleki i bliski istok, naše majke Srbija i Rusija, Kina, Indija, čitava Afrika... Svi smo uz našeg Noleta i svakog dana će nas biti sve više. Ne osećamo hladnoću već samo pripadnost srpskom, slobodarskom narodu. Novak je naše proviđenje, pokazuje da ništa nije nemoguće kada se stvarno želi. Ljudi, Novak je Srbin, iz Srbije. Odavde, iz Beograda. Hvala vam svima što ste došli."

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Nije problem što je Srđan u fokusu, problem je što to sve projektuju na Novaka, Viktoriju...

 

Njih dvoje su tu zbog sporta i svaki odgovor će biti interpretiran kako novinarima odgovara. Licemeri novinarski.

Edited by Milošica
Link to comment

Mislim, može neko da se smeje koliko hoće, ali ovo je sad već otvorena i kontinuirana dehumanizacija. Pa kada se usled iste desi neka ozbiljna tragedija, onda ide sleganje ramenima i “mi smo samo radili svoj posao”.

 

Zato treba odvojiti par miliončića za neku top tier advokatsku kancelariju i redom terati te fekalije na sud. Bolje to, nego čekati svog Gintera Štrahea.

 

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

@Mil@n

ma ima povredu, nisam to nigde dovodio u pitanje.

@Milošica

Ne znam šta da ti kažem osim da te zamolim da ne izvrćeš moje reči. Verujem da nije namerno ali svejedno nije lepo. Ipak se radi o jednoj jednostavnoj i direktnoj rečenici.

 

Šta si hteo reći, hajde, da slučajno ne izvrnem?

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...