Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

6 minutes ago, Redoran said:

Pa nije od 7 i po miliona nego od 30 (trideset). Toliko brojeva je Šuvakov pribavio za svoju simulaciju. Čak i da je jedini od 7 miliona, a nema šanse da jeste, niko na ovom svetu nije dužan da se pravda nečemu što se zove BBC.

 

Edit: a to što ti predlažeš, da im se pošalje odgovor tipa: "zbog tehničke greške je kasnije uneto u sistem", to bi bukvalno otvorilo pandorinu kutiju br. 2. Sutra ujutro bi BBC imao udarnu vest pod naslovom: "Nove sumnje u autentičnost testova Mr Djokovića" jer za njih svako objašnjenje predstavlja upravo to - novu sumnju i novo gorivo. Zato pametni ljudi kažu: "Don't complain, don't explain". Ne možeš ti ništa da objasniš nekome ko ima agendu, možeš samo da napraviš sebi još veći problem.

 

To "nema sanse da jeste" se smanjuje sa svakim danom u kome ne procuri takav test.

Sto se agende tice, to znamo, ali ne znamo odakle taj outlier. Da tog outlier-a nema, agenda bi morala da spinuje na drugaciji, manje uverljiv nacin.

 

I da, ja smatram da to treba razjasniti gradjanim Srbije. Da je u pitanju test Bata Gase ne bi se dala dobrobit sumnje™ Batutu vec bismo raspravljali o korupciji i trulosti sistema.

 

  • +1 2
Link to comment
7 minutes ago, Redoran said:

 

Pa može ali za to mora da postoji neki osnov, uredba, protokol, bemliga. Ne mogu samo da kažu da je tako, ako nigde u aktima to jasno ne stoji.

Ne mora, jer je zakon o zaštiti podataka o ličnosti iz 2019. usklađen sa GDPR evropske unije. 

 

Ja jesam Beba Popović sa kupujemprodajem ali dalje nek se snađu sami. 

Link to comment

Zapravo mislim da je najrealnija opcija da novak stvarno jeste imao covid ali su iz nekog razloga morali da malkice promene datume (verovatno deadline za excemption plus dan nakon ukidanja obaveznog karantina). To objasnjava manje vise, sve. Naravno, tesko da cemo ikad saznati

Link to comment
4 minutes ago, Budja said:

 

Redoran i ti nastavljate da gledate u sopstveni pupak.

 

Bas zato sto je rec o vaznoj instituciji, i bas zato sto nije rec o slikanju sa Dodikom i naslovu BBCija "Djokovic cetnik sa reketom", vec o razumnoj sumnji oko rednog broja potvrde za koju posle para nedelja ni ti ni Redoran (a ni bilo ko drugi) nemate drugacije objasnjenje od "Batut potvrdio" i "Batut je drzavni organ".

 

Primeni analogiju na ostale primer razumne sumnje u zloupotrebe procedura drzavnih organa, i videces da to sto pises oko Djokovica nema mnogo smisla.

 

Budjo, Batut je vazna institucija, BBC za ovaj slucaj nije. Ako BBC hoce informaciju iz zvanicne institucije neka posalje zvanican dopis, ove "mi zvali ali se niko nije javio na telefon" bljuvotine nikog ne bi trebalo da zanimaju, niti iko ima obavezu da na njih reaguje.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Budja said:

 

Redoran i ti nastavljate da gledate u sopstveni pupak.

 

Bas zato sto je rec o vaznoj instituciji, i bas zato sto nije rec o slikanju sa Dodikom i naslovu BBCija "Djokovic cetnik sa reketom", vec o razumnoj sumnji oko rednog broja potvrde za koju posle para nedelja ni ti ni Redoran (a ni bilo ko drugi) nemate drugacije objasnjenje od "Batut potvrdio" i "Batut je drzavni organ".

 

Primeni analogiju na ostale primer razumne sumnje u zloupotrebe procedura drzavnih organa, i videces da to sto pises oko Djokovica nema mnogo smisla.


na primer. spremaju dokumentaciju i primete da je uneta adresa koja ne odgovara adresi u pasošu ili greska kod datuma rodjenja. sistem ne dozvoljava izmenu dokumenta već storniranje i unos novog dokumenta sa ispravljenim podacima. ili jebeno Đ

Link to comment

Neko je vec objasnjo za Đ da nije moguce jer se vuce iz iste baze sve vreme info. Cisto sumnjam da je i adresa problem a prethodnih godinu dana testiranja nije bila

Link to comment
1 hour ago, Stari tenis fan said:

Prva izjava je super. Briljantna!

Taman kako treba i kako smo očekivali.

Ajde sad sve ovakve da mu budu, kao kod napuvanih lutki.

Samo korektno i bezbojno, to traži današnji smrdljivi svet.

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, dùda said:

Taman kako treba i kako smo očekivali.

Ajde sad sve ovakve da mu budu, kao kod napuvanih lutki.

Samo korektno i bezbojno, to traži današnji smrdljivi svet.

Malo sam se pribojavao. Vazno je da je naglasio da je igran izuzetan tenis na turniru.

 

Mozda je danasnji svijet smrdljiv, ja doduse mislim da je uvijek bio smrdljiv, ali profesionalc treba da uradi ono sto se od profesionalca trazi! A ako ne zeli, neka prestan da se bavi profesijom, u konkretnom slucaju tenisom.

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...