Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

31 minutes ago, Redoran said:

 

Tri godine izgubljenih premija na turniru , šteta od eventualnih gubitaka sponzora, narušeni ugled i reputacija, ja bih išao i na ugrožavanje bezbednosti onom etiketom da predstavlja opasnost po celu naciju (pre nego što je ministar intervenisao, a dok je Novak još uvek bio u žrebu, na tviteru je bilo poruka tipa; "He'll get Seles'd")... mislim da može komotno da doda još jednu nulu iza petice.

 

:blink:

Leb ti jebem. Daj link ako iskopas

Link to comment
7 minutes ago, Tsai said:

 

:blink:

Leb ti jebem. Daj link ako iskopas

A sta ce ti to?¿ Samo jednom da procitas komentare u Marci, stomak ti se okrene od bljuvotina i bolesnih ljudi. I ne pisu se samo gadosti o Djokovicu, svakakva sranja i uvrede na racun Nadala su ko dobar dan.

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, Tsai said:

u pravu si. sokiralo me da bas dotle ide jbg

 

Juce je u italijanskim novinama osvanuo naslov "Djokovic treba da umre u smecu". Govorimo o novinama i novinaru koji je potpisao tekst, to sa Monikom je verovatno sa neke drustvene mreze. Godinama su kuvali mrznju zato sto je drndao ceo teniski svet kako je hteo, ukljucujuci i Svajcarsku Barbiku, sada je sve to pokuljalo na povrsinu.

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, harper said:

 

Juce je u italijanskim novinama osvanuo naslov "Djokovic treba da umre u smecu". Govorimo o novinama i novinaru koji je potpisao tekst, to sa Monikom je verovatno sa neke drustvene mreze. Godinama su kuvali mrznju zato sto je drndao ceo teniski svet kako je hteo, ukljucujuci i Svajcarsku Barbiku, sada je sve to pokuljalo na povrsinu.

 

Ko je to tako preveo taj nema veze sa italijanskim jezikom. Google translate bi bolje preveo.

Link to comment
2 minutes ago, harper said:

 

May be an image of 1 person and text that says 'Never underestimate the power of stupid large groups. in George Carlin'

Ma de bre, golim okom je vidljiv porast, nisu potrebne nikakve mreze ni tiktokovi. 

btw, mislim da niko ne mrzi Novaka kao Pietrangeli. 

Link to comment
2 minutes ago, Meazza said:

 

Ko je to tako preveo taj nema veze sa italijanskim jezikom. Google translate bi bolje preveo.

 

Prevod na srpski je moj sa engleskog prevoda, koji nije moj, italijanskog originala. Prevedi nam tacno ako govoris italijanski.

Link to comment
4 minutes ago, Lancia said:

Ma de bre, golim okom je vidljiv porast, nisu potrebne nikakve mreze ni tiktokovi. 

btw, mislim da niko ne mrzi Novaka kao Pietrangeli. 

 

pietrandjeli je direktor turnira u rimu ?

 

kako bes onaj novinar "not to bad" ... scavagata, tako nesto ... mislim da je on na njegovoj strani :D 

imali neki njegov tekst o situaciji ?

Link to comment
1 minute ago, cedo said:

 

pietrandjeli je direktor turnira u rimu ?

 

kako bes onaj novinar "not to bad" ... scavagata, tako nesto ... mislim da je on na njegovoj strani :D 

imali neki njegov tekst o situaciji ?

Ne znam dal je direktor, onaj matori ex teniser sto je ronzao pola sata na dodeli trofeja, kad je Novak cepnuo Rodju.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, harper said:

 

Prevod na srpski je moj sa engleskog prevoda, koji nije moj, italijanskog originala. Prevedi nam tacno ako govoris italijanski.

Daj link

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...