Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Naprotiv, sportisti mogu da nastupaju, ali bez zastave. Zastava, kao simbol drzave koja je legalizovala verbalni delikt, je ono sto ce uznemiriti gradjane Srbije. 

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Ayatollah said:

 

Ja ne bih. Samo bih diskrecionom odlukom ministra zabranio ulazak u Srbiju članovima australijske atletske reprezentacije koja treba da dođe na Svetsko dvoransko prvenstvo sveta u atletici u martu u Beogradu, jer bi njihov dolazak izazvao uznemirenje domaće javnosti - tako neko cinično obrazloženje, oni to odlično razumeju. Ništa više, ništa manje.

 

„Mi ćemo australijske sportiste u martu dočekati na daleko bolji način, i nećemo se zarad izbora iživljavati na njima. Oni dolaze na atletsko prvenstvo i pokazaćemo da smo bolji od australijske vlade, a hvala australijskom narodu za koji sam siguran da vole Srbe. Oni misle da su ponizili Đokovića, ali su unizili sebe, i on može da se vrati u svoju zemlju i uzdignute glave pogleda svakoga u oči“, rekao je Vučić.

Link to comment
2 minutes ago, x500 said:

Naprotiv, sportisti mogu da nastupaju, ali bez zastave. Zastava, kao simbol drzave koja je legalizovala verbalni delikt, je ono sto ce uznemiriti gradjane Srbije. 

 

Onda i bez dresa..a ima tamo i skakacica..sto u vis, sto u dalj sto sa motkom..

 

No Alek Zvalavi je sve nase zajebancije predupredio svojom izjavom..mi cemo biti veci i casniji :)

Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

Kad kaže 

 

da li mu iko vjeruje i 1%

 

On bi se izivljavao nad nekim atelstkim klubom iz Surdulice..filatelistima iz Sombora i slicno..da to zadje u medjunarodno, za to treba malo i kicme.

 

Srecom po nas u ovom slucaju, nema je. 

 

Mada, bice frka Ozijima ovde ako sami krenu negde..pogotovu sa obelezjima

  • +1 6
Link to comment

Ne znam kakav je odjek u ostalim zemljama, vidim da je spanska stampa odusevljena, pa vi nastavite da navijate za njihove sportiste i dalje :fantom: Djole je krelac sto se tice vakcine a za odluku suda na osnovu pretpostavki prosto nemam reci.

Nesto ovde kazu, da nece moci da igra nevakcinisan ni Wimbldon ni US Open, samo RG. Sto se mene tice, ovo ce biti prvi propusten GS turnir za gledanje posle sigurno vise od 20 godina. Svi izgubili, dabogda. 

  • +1 7
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Zli Gli said:

A sto se tice ove situacije, moze sad i na ovu temu ovoe6ec3941ff6891b7be4ce0a62374e922.jpg

Sent from my M2012K11G using Tapatalk
 

Đokoviću, Đokoviću ti spremaj salate, biće mesa, biće mesa, klaćemo vombate!

 

Eto, jes' glupo ali čisto zbog učinjene diskriminacije prema vombatima...

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...