Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

1 minute ago, Frank Pembleton said:

Zanimljiv dijalekt...
Ovo je fejk.



... Shiit has hit the fan
 

 

Kanda nije ovo Srkic pravio nego je podelio necije.

 

Meni je zanimljivija pesma kao pozadina..obzirom da se u instagrame ne razumem, ne znam da li je Srki postavio pesmu ili ide uz serovano.

Link to comment

Izjava je ok ali prikladnije bi bilo "Odlazim kao slobodan covek, sto ljudi koji podrzavaju australijsku vladu nikad nece biti. Vidimo se nikad a cujemo jos manje".

  • +1 1
Link to comment
22 minutes ago, SNARC said:

 

To je bila najbolja varijanta za negde oktobar..maksimalno novembar prosle godine.

Mogao je da bude "vakcinisan" kao sto je bio "pozitivan" 16. decembra i kraj price :).

 

 

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, SNARC said:

 

Kanda nije ovo Srkic pravio nego je podelio necije.

 

Meni je zanimljivija pesma kao pozadina..obzirom da se u instagrame ne razumem, ne znam da li je Srki postavio pesmu ili ide uz serovano.

Ide uz share

Kad ima zvuk/melodiju

A sad vidim da nije slycaj ovde pa nznm

 

Edited by InvisibleLight
Link to comment
2 minutes ago, samo_opusteno said:

Izjava je ok ali prikladnije bi bilo "Odlazim kao slobodan covek, sto ljudi koji podrzavaju australijsku vladu nikad nece biti. Vidimo se nikad a cujemo jos manje".

Don't call me, I'll call you

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, samo_opusteno said:

Izjava je ok ali prikladnije bi bilo "Odlazim kao slobodan covek, sto ljudi koji podrzavaju australijsku vladu nikad nece biti. Vidimo se nikad a cujemo jos manje".


Apsolutno, ali da je u pitanju Darko Miličić a ne Novak Djoković. 

  • Haha 4
Link to comment
2 minutes ago, Ayatollah said:

 

Ja ne bih. Samo bih diskrecionom odlukom ministra zabranio ulazak u Srbiju članovima australijske atletske reprezentacije koja treba da dođe na Svetsko dvoransko prvenstvo sveta u atletici u martu u Beogradu, jer bi njihov dolazak izazvao uznemirenje domaće javnosti - tako neko cinično obrazloženje, oni to odlično razumeju. Ništa više, ništa manje.

 

Prosto ne mozes da im garantujes bezbednost na svakom koraku i nemas ljudstvo da to sprovedes. Sad bas da li mozes da im zabranis a da to ne uslovi da vise nikad nista ne mozes da organizujes, to nisam siguran. 

 

Mi nismo ni veliki ni bitni ni jaki kao Australija..samo sa tim da se ne zanesemo i super.

Link to comment
3 minutes ago, Ayatollah said:

 

Ja ne bih. Samo bih diskrecionom odlukom ministra zabranio ulazak u Srbiju članovima australijske atletske reprezentacije koja treba da dođe na Svetsko dvoransko prvenstvo sveta u atletici u martu u Beogradu, jer bi njihov dolazak izazvao uznemirenje domaće javnosti - tako neko cinično obrazloženje, oni to odlično razumeju. Ništa više, ništa manje.

 

posle ovoga sa novakom to i jeste slucaj

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...