Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

6 minutes ago, dragance said:

Reci im da su Phar Lap, Pavlova i Crowded House novozelandski, a da mogu da zadrže Russel Crowe. 

 

Mislio sam da ih podjebavam ne da izazovem skandal i izgubim posao...

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, garmonbozia said:

zar im ništa nije sveto, na srpsku novu godinu ovo rade

Prosli put su na bozic. Sad jos malo tviter drame pa da ga deportuju na svetog Jovana. Pitam se samo sta ce mu Englezi raditi za Vidovdan.

  • +1 2
  • Haha 4
Link to comment

ja koliko znam u Engleskoj su daleko liberalniji sto se tice vakcinacije. Bez vakcine/potvrde o prelezanom virusu mozes u pub ili restoran bez problema... Mislim i da su obavezne maske u zatvorenom prostoru ponovo uveli tek nedavno npr u Decembru...

Link to comment
1 minute ago, Jean-Luc Picard said:

Kako stoje stvari sa činjenicom da on ima i dipolomatski pasoš. Jel može ovo da se nategne kao proterivanje diplomate ili tako neka pravna cikacaka. 

Ne može, on ima diplomatski pasoš, ali ne i status...

Link to comment

Мора да буде на дипломатској листи да би био дипломата - акредитован код Владе Аустралије…

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Мора да буде на дипломатској листи да би био дипломата - акредитован код Владе Аустралије…

 

sta ceka brnobicka?!

Link to comment
2 minutes ago, Ros said:

 

sta ceka brnobicka?!

 

Uči kako se speluje Australija ili uči razliku između Austrija i Australija...nisam siguran tačno koje je od ovo dvoje. 

  • Haha 7
Link to comment
5 minutes ago, Mil@n said:

Uz svo izdrkavanje Australijske vlade, i dalje mi je glavni utisak šta je čovek sam sebi uradio jebenom nevakcinacijom.

A, zajebi: sta god i kako on, radi se samo o 1 teniseru, ma koliko on bio Novak Djokovic.

Ovo je, kako je radjeno i uradjeno, skandal, bruka i sramota za 1 drzavu koju ovde i ne samo ovde potezu k'o primer...

1 Moldavija, Srbiju i to vucicevu da ne pominjem, bi ovako nesto bolje hendlovala :isuse: 

 

 

Edit: serem im se u pravnu i uredjenu drzavu...

Eviva Border Force...:lolol:

Edited by namenski
  • +1 5
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...