Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

@harper kolege mogu da mu čestitaju kojim putem žele, a ni ne moraju uopšte, to je do njihovog međusobnog odnosa ali je Federer ispao težak galantni gospodin što mu nije čestitao javno.

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, bags said:

Meni je slika ove dve simbol Noletove dominacije. Kad god vidim ovu sliku imam tako zlurad osmeh i toplinu u stomaku, sto je bar jednom karma zadovoljena.

Ja da sam Djole, drzao bih tu sliku u dnevnoj sobi umesto rogova neke divljaci.

Link to comment
8 minutes ago, Heaviside said:

@harper kolege mogu da mu čestitaju kojim putem žele, a ni ne moraju uopšte, to je do njihovog međusobnog odnosa ali je Federer ispao težak galantni gospodin što mu nije čestitao javno.

 

Ma jok, on je izjavio da to nije za njega vec za Rafu i Novaka. On je jurio Samprasa i zavrsio posao, sad ova dvojica jure njega i prirodno je da ce da zavrse posao. Njemu vise nije stalo do toga.:inn:

Link to comment
2 minutes ago, goofs said:

Erhm, ko su dve gospoje sa slike i sto 31? Za nas neupucene.

 

Pa ovaj prst znaci da je Federeru falio jedan poen da pobedi, a 31 i taj jedan prst daju 311...nedelja na prvom mestu.

Link to comment
28 minutes ago, bags said:

Meni je slika ove dve simbol Noletove dominacije. Kad god vidim ovu sliku imam tako zlurad osmeh i toplinu u stomaku, sto je bar jednom karma zadovoljena.

 

Meni ona "sta je bilo, zohari" laganini proslava posle meca.

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, iDemo said:

Uzeo mu meru i onda samo reciklirao - kad god je bio u prilici... Slabo da ce opet al' ko zna, mozda u veteranima...

 

Taj Vimbldon mu nikad nece zaboraviti. Godinama vec se u steku cuvaju tugaljivi tekstovi o mocnom veteranu koji je pobedio prirodu, vreme, univerzum i sve ostalo, godinama im Novak uljudno zatvara vrata ispred nosa u "not in my watch" fazonu. Te godine su bili tako blizu da sa tih tekstova skinu prasinu ali avaj, ne da se Rodzeru do potoka. I onda na kraju ono polivanje hladnom vodom, cinican osmeh i lagana "just another day in the office" setnja do mreze da se pozdravi, kao da ga je pobedio u prvom kolu nekog ATP 250 turnira. Posle tog turnira je spala sva skrama sa prividne uljudnosti u pisanju o Novaku i krenula je totalna histerija sta god da uradi ili ne uradi, samo se ceka povod u poziciji zapete puske.

Link to comment
7 minutes ago, harper said:

 

Taj Vimbldon mu nikad nece zaboraviti. Godinama vec se u steku cuvaju tugaljivi tekstovi o mocnom veteranu koji je pobedio prirodu, vreme, univerzum i sve ostalo, godinama im Novak uljudno zatvara vrata ispred nosa u "not in my watch" fazonu. Te godine su bili tako blizu da sa tih tekstova skinu prasinu ali avaj, ne da se Rodzeru do potoka. I onda na kraju ono polivanje hladnom vodom, cinican osmeh i lagana "just another day in the office" setnja do mreze da se pozdravi, kao da ga je pobedio u prvom kolu nekog ATP 250 turnira. Posle tog turnira je spala sva skrama sa prividne uljudnosti u pisanju o Novaku i krenula je totalna histerija sta god da uradi ili ne uradi, samo se ceka povod u poziciji zapete puske.

Da jebote, jedva su nekako preziveli onaj US Open :D mislim, ja bih voleo jos jedno finale Vimbldona i masovni harakiri na tribinama.

Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

Da jebote, jedva su nekako preziveli onaj US Open :D mislim, ja bih voleo jos jedno finale Vimbldona i masovni harakiri na tribinama.

 

 

Pa su ga onda dočekali na prošlogodišnjem  na zicer lopticu :fantom:

Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

Da jebote, jedva su nekako preziveli onaj US Open :D mislim, ja bih voleo jos jedno finale Vimbldona i masovni harakiri na tribinama.

 

Rodzer je i u ovim godinama strasan igrac ali se bojim da ce u sledecih par meseci shvatiti koliko su ovi "klinci" u medjuvremenu napredovali. On ce gadjati taj Vimlbdon i to ce mu biti poslednji push ako izduva, tim pre sto je prilicno izvesno da Rafa vec u Parizu moze da digne 21. GS trofej.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...