Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

10 hours ago, James Marshall said:

Meni ovo Informerovo luđenje na Đokovića miriše na neku preventivu ako Đoko odluči da uđe u politiku kontra Vožda. Paranoišem, znam, ali tako su nas istrenirali ovi manijaci. 

 

To je previše komplikovano razmišljanje za njih, previše je dobra prilika s Hrvatom koji mrzi Srbe da bi se propustila, makar to bio i Đoković, takve stvari ne maše.

Link to comment

ama nije "makar to bio i djokovic"

mesecima traje hajka djuke bizona, djv i slicnih na djokovica da je izdao srpstvo i nasu stvar

 

kad je otac moj, penzioner od skoro 80 godina to primetio, jos kaze ovi penzosi sto se napajaju na pinku i hepiju koriste argumentaciju tipa "a ti nisi primetio da je djokovic prestao dizati tri prsta" i slicno

Link to comment
3 minutes ago, pbg12345 said:

ama nije "makar to bio i djokovic"

mesecima traje hajka djuke bizona, djv i slicnih na djokovica da je izdao srpstvo i nasu stvar

 

 

Ne čitam, ne bih znao. :P Ali mislim da i da nije bilo te kampanje nema šanse da bi propustili ovako dobru priliku.

Link to comment

ma gde gledam, zakacio u prolazu, salim se sa @Time Crisis

 

ono zbog cega sam ovako uporan je to da je nazalost problem mnogo veci od standardnog pljuvanja po hrvatima

ozbiljna se medijska kampanja vodi protiv novaka i njegove izdaje srpstva (i pravoslavlja dabome)

i tu naravno nije problem samo zbog novaka, mogu da mu pljunu pod prozor, najveci problem je na sta je sve spremna vlast

Link to comment

vrlo moguce

kao sto rekoh glavni problem je u tome dokle je spremna da ide ova vlast

 

aku su spremni na taj nacin i u toj meri da razvlace 1 novaka, ne dovodi se u pitanje dokle su spremni ici sa nekim "obicnim" gradjaninom, da ne kazem izdajnikom

 

nije to nista novo od njih, samo je jako gadno za gledati, slusati, ziveti na kraju krajeva

Link to comment
Quote

“Neobično je sve to, malo nenadan poziv došao je pre nekoliko dana. Malo sam se iznenadio, putovao sam za Švedsku, Nole je hteo da dođem i ranije, ali imao sam 'senior tour' još ranije dogovoren. Došao sam jutros na prvi trening – nažalost, izgleda da ću moći da budem tu samo prve nedelje jer opet imam obaveze. Pokušavam da ih odložim, mada je toliko toga... Ipak, kada te zove jedan Novak Đoković, dosta se toga stavi sa strane“, kaže Ivanišević.

 

Vest od 30. juna

Link to comment
Na meču Đokovića i Bautiste srušen je rekord Wimbledona u najdužoj izmjeni. Najbolji tenisač svijeta i Bautista razmijenili su 45 udaraca u jednom poenu, što je najviše otkako se broj udaraca u poenu mjeri na Wimbledonu.
Dosadašnji rekord držali su Nieminen i Tursunov iz 2006. godine (42), a kod žena su rekorderke Dechy i Dementijeva (39).


Link to comment
  • Redoran changed the title to To, mačko!
  • Redoran locked and unlocked this topic
  • Redoran pinned this topic
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...